'ПриватБанк'
'ПриватБанк' Depositphotos

"Магія синхронізації?": правки до "антиколомойського" закону мають схожу структуру і навіть шрифти

Читайте по-русски
Оформлення схоже саме в депутатів-рекордсменів, які подали найбільшу кількість зауважень

Правки народних депутатів до "антиколомойського" законопроєкту про банки, яких набралося кілька тисяч, мають підозріло схоже оформлення, структуру і навіть шрифти. Про це у себе на сторінці Facebook розповів нардеп від "Голосу", перший заступник комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

"Офіційно звернувся до Секретаріату (Верховної Ради – ред.) з проханням надати мені правки колег до законопроєкту 2571-д (закон про банки). Хочу заздалегідь вивчити позицію і підготуватися до розгляду у другому читанні", – написав Железняк.

Він зауважив, що випадково помітив, наскільки схоже оформлення правок у депутатів, які подали найбільшу кількість правок.

"Я, звичайно, вірю в те, що може бути такий збіг, але так, щоб і оформлення (воно не регламентується), і шрифти, і структура викладення… магія синхронізації, не менше", – з іронією вказав парламентар.

До свого допису Железняк прикріпив п'ять пакетів правок – від нардепів Антона Полякова (6033 правки), Віктора Бондара (1911), Дмитра Чорного (1781), Олега Дунди (1656) та Сергія Демченка (1463). Більшість із запропонованих правок, на думку представника "Голосу", є суто технічними.

Також народний депутат поділився своєю "улюбленою" правкою, яку готували нібито під "День дурня" 1 квітня, а саме: "Замінити довгу назву на просту – Закон України "Антиколомойський". Особисто буду голосувати за цю правку".

Правки до 2571-д
Правки до 2571-д
Правки до 2571-д
Правки до 2571-д
Правки до 2571-д
Правки до 2571-д

Нагадаємо, до так званого "антиколомойського" законопроєкту народні обранці подали понад 16 тисяч правок.

Минулого тижня Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт № 2571-д "Про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Документ підтримали 267 нардепів. 

Документом пропонується удосконалити регулювання діяльності банків, зокрема шляхом надання Національному банку необхідних інструментів впливу в цій сфері.

Попередній матеріал
В Італії вже 103 медпрацівники померли від коронавірусу
Наступний матеріал
ДБР провело в центрі Києва три слідчі експерименти у справах Майдану
Loading...

Депутат Поляков висунув умови, за яких він скасує частину своїх правок до "антиколомойського закону"

Рада б'є рекорди: "антиколомойський законопроєкт" зібрав понад 10 тис. правок (оновлено)

Лідер "ЄС" про банківський закон: Це вибір між порятунком України – і дефолтом та наступом Росії

Робота банків, валютний ринок та антикризові заходи – брифінг НБУ

Чи запрацює в Україні ринок землі та чи проголосують депутати за "антиколомойський закон" – "ІнфоВечір"

Парламент ухвалив антикризовий закон