Фото із відкритих джерел

У Нацбанку спрогнозували, коли рівень безробіття в Україні сягне піку

  Читайте по-русски
  Через коронакризу у другому кварталі кількість робочих годин, відпрацьованих загалом у світі, може скоротитися на 10,5%, якщо порівняти з докризовим рівнем

  Рівень безробіття в Україні досягне піку у другому кварталі, збільшившись до 11,5%, після чого у другому півріччі цей показник піде на спад і загалом за підсумками року буде вище торішнього, але нижче 10%. Про це заявив глава Національного банку України Яків Смолій в ході щорічної конференції НБУ і Нацбанку Польщі.

  "Ми очікуємо, що в нашій країні зумовлений коронакризою рівень безробіття сягне піку у другому кварталі. Це 11,5% проти 8,2% минулого року. Разом із поступовим пом'якшенням карантинних заходів, яке почалося наприкінці травня, і відновленням економіки рівень безробіття також піде на спад у другій половині року, хоча і залишиться вищим, ніж роком раніше, але нижче 10%", – сказав Смолій.

  Також він повідомив, що через коронакризу у другому кварталі кількість робочих годин, відпрацьованих загалом у світі, може скоротитися на 10,5%, якщо порівняти з докризовим рівнем, що еквівалентно 305 мільйонів робочих місць, які передбачають повну зайнятість.

  "Крім того, істотно постраждати також можуть ще 1,6 мільярда осіб, зайнятих у неформальній економіці, тобто близько половини глобальної робочої сили. Такі загрозливі цифри оприлюднила Міжнародна організація праці. Здавалося б, для коронавірусу немає різниці – багатий чи бідний, має висококваліфіковану робочу професію або. Однак насправді економічний ефект пандемії дуже нерівномірний", – зазначив голова українського центробанку.

  Як повідомляли раніше у Державному центрі зайнятості, рівень безробіття в Україні зріс на 48% проти травня минулого року.

  Попередній матеріал
  Екснардепа Микитася заарештували з правом внесення застави у 100 млн грн
  Наступний матеріал
  Конфлікт Трампа з Twitter: президент США підписав спецзакон про соцмережі
  Loading...

  Рівень безробіття в Україні, як порівняти з травнем минулого року, зріс майже вдвічі

  Понад 2 млн підприємців можуть стати безробітними через податкову політику влади – Южаніна

  Стало відомо, скільки виділить Кабмін на допомогу по безробіттю

  Більш як 2 мільйони українців стали безробітними через карантин – Шмигаль

  Мінімалку по безробіттю збільшили на період карантину – кого це стосується

  Мінімальну допомогу з безробіття збільшили на період карантину