Ніна Южаніна
Ніна Южаніна 112.ua

Понад 2 млн підприємців можуть стати безробітними через податкову політику влади – Южаніна

  Читайте по-русски
  Чільники багатьох міст просили Раду скасувати норми, що передбачають посилення фіскального тиску, каже нардепка

  Продовження податкового тиску на підприємців збільшить кількість безробітних в Україні, а частина бізнесу зайде в тінь, вважає нардепка фракції "Європейська солідарність" Ніна Южаніна. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Якщо закони щодо тотальної фіскалізації залишити як є, то 2 мільйони 313 тисяч підприємців невдовзі можуть долучитися до 74 тисяч безробітних, що стали такими за час карантину", – застерігає Южаніна.

  Вона повідомила, що триває четверта відеоконференція руху #SaveФОП із усіма областями, з багатьма чільниками міст, які передусім просили Раду скасувати норми, що передбачають посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

  "Вони не можуть погодитися з тим, що на них ніяк не реагує влада. Працювати підприємці продовжать, але підуть в тінь і перестануть сплачувати податки", – зазначила депутатка.

  За її словами, це вже відчуває влада на місцях, адже йдеться вже не тільки про 20% платежів до місцевих бюджетів, а про набагато більші втрати, бо останні рішення монобільшості забрали доходи з місцевих бюджетів.

  Южаніна розповіла, що відразу чільники чотирьох міст під час цієї відеоконференції наголосили: скасування фіскалізації могло би стати позитивним маркером і дати надію на можливість нормально працювати.

  "Особисто я за те, щоб уся діяльність будь-якого бізнесу – і малого, і зовсім дрібного – відбувалася прозоро, але потрібно спільно з бізнесом розробляти варіанти цієї прозорості", – зазначила Ніна Южаніна.

  Крім того, вона наголосила, що підписання президентом закону про зміни до Податкового кодексу стане маркером для середнього і великого бізнесу: "Тільки-но законопроект буде підписаний, вони можуть швидкими кроками піти в тінь, як це вже зроблять малі підприємці".

  Ніна Южаніна також розповіла, що навіть депутати з монобільшості висловлювали зауваження до низки ухвалених законів, що стосуються продовження реформи митної сфери.

  "Виконавчій гілці влади не вистачає ключового – розуміння того, що відбулися значні зміни, які взагалі потребують перегляду економічної політики. Тому зміни в митному напрямі потрібно коригувати і дати можливість монобільшості виправити те, що понаприймали, аби не втратити керованість у країні, а не тільки в певних структурах", – вважає представниця фракції "ЄС".

  Раніше 5.ua розповідав, як виживає український бізнес на карантині та хто пішов у тінь.

  Попередній матеріал
  Тенденція невтішна: у МОЗ заявили, що понад 20% заражених COVID-19 в Україні – лікарі
  Наступний матеріал
  В Україні зросла середня зарплата – Держстат
  Loading...