Дональд Трамп
Дональд Трамп Twitter / Sean Spicer

Конфлікт Трампа з Twitter: президент США підписав спецзакон про соцмережі

  Читайте по-русски
  Трамп повідомив, що своїм рішенням хоче "захистити свободу слова від однієї з найсерйозніших загроз в історії США"

  Президент США Дональд Трамп підписав спеціальний "закон про соцмережі" після конфлікту з сервісом мікроблогів Twitter. Про це повідомляє CNN.

  Після підписання закону у США стане можливим подавати до суду на соціальні мережі, які раніше були захищені законопроєктом 1996 року. Закон гарантував захист сайтам, які створені й управляються усередині однієї компанії. Його також називали як "26 слів, що створили інтернет".

  "У країні, в якій давно цінується свобода вираження думок, ми не можемо дозволити обмеженій кількості онлайн-платформ ставити під сумнів думки, якими американці діляться в інтернеті", – йдеться в законі.

  Під час підписання закону, Дональд Трамп повідомив, що своїм рішенням хоче "захистити свободу слова від однієї з найсерйозніших загроз в історії США".

  "Маленька купка соцмереж, які монополізували все, хоче контролювати великий потік громадського та особистого листування в США. Вони вирішили, що можуть бути цензорами, правити та змінювати тексти, перевертати та ставити з ніг на голову інформацію, якою люди діляться в інтернеті", – заявив Трамп.

  У законі також звинувачується компанія Google в допомозі китайській владі під час стеження за населенням, Twitter у поширенні китайської пропаганди, а Facebook – у збагаченні на рекламі китайських товарів.

  Як повідомляв 5.UA, Трамп погрожував запровадити жорсткіше регулювання або взагалі закрити компанії-соцмережі після того, як Twitter уперше опублікувала під його постом заклик до користувачів перевірити достовірність тверджень. 

  Нагадаємо, це вже не перша сутичка Трампа і Twitter. Торік соціальна мережа видалила пост американського президента за порушення авторських прав.

  Попередній матеріал
  У Нацбанку спрогнозували, коли рівень безробіття в Україні сягне піку
  Наступний матеріал
  Антикорупційний суд заочно арештував ексвласника "VAB Банку"
  Loading...