МВФ
МВФ inforesist.org

У МВФ сподіваються, що Україна поверне виведені з "ПриватБанку" кошти

  Читайте по-русски
  Справа "ПриватБанку" є одним з аспектів, на який звертають увагу у МВФ на переговорах про нову програму співпраці з Україною

  Очільниця Нацбанку Катерина Рожкова в інтерв'ю "Укрінформу" заявила, що питання заборгованості колишніх власників "ПриватБанку" перед державою непокоїть міжнародних інвесторів та Міжнародний валютний фонд. Зокрема, там очікують, що держава поверне виведені з "ПриватБанку" кошти.

  "Не тільки МВФ, але й усі наші міжнародні фінансові партнери та інвестори чітко розуміють: якщо країна має бюджетний дефіцит, позичає кошти на зовнішніх ринках, на внутрішньому ринку, вона не може закривати очі на те, що є боржники перед країною. І що деякі з цих боржників продовжують володіти активами, мати прибутковий бізнес, і при цьому вони навіть не хочуть розглядати питання повернення всіх своїх боргів державі", – підкреслила Рожкова.

  Вона стверджує, що справа "ПриватБанку" є одним з аспектів, на який звертають увагу у МВФ на переговорах про нову програму співпраці з Україною. Зокрема, МВФ очікує, що держава поверне кошти, які колишні власники "ПриватБанку" Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та компаній, які з ними пов'язані, вивели перед націоналізацією.

  "Чи буде Україна олігархічною державою з чітко окресленими монополіями, де відсутнє верховенство права? У Фонді очікують, що країна повинна визначитися, бо власники банків-банкрутів є також власниками заводів, фабрик, футбольних клубів, і вони продовжують нормально себе почувати", – наголосила вона.

  Як повідомляв 5.UA, МВФ спрогнозував рівні ВВП і безробіття в Україні на наступний рік. 

  Попередній матеріал
  Обіцяють продовження: студія "Квартал 95" прокоментувала номер про згорілий дім Гонтаревої
  Наступний матеріал
  На "Арселор Міттал" тиснули з Офісу президента, а це загрожує зниженням інвестицій в Україну – економіст
  Loading...

  Позов Коломойського про повернення йому акцій "ПриватБанку": суд призупинив розгляд провадження

  Голова "ПриватБанку" розповів про тиск після приходу Зеленського до влади

  Перед кожним судом "ПриватБанк" збільшує запаси готівки – голова банку

  Лондонський суд підтримав "ПриватБанк" у спорі з Коломойським

  Цьогоріч чистий прибуток "ПриватБанку" став рекордним для країни – скільки заробили

  "Потрібно домовитися": Зеленський допускає програш Коломойському у справі "ПриватБанку"