Наглядова рада "ПриватБанку"
Наглядова рада "ПриватБанку" Офіційний сайт "ПриватБанку"

Колишній експерт-консультант МВФ очолить наглядову раду "ПриватБанку"

Читайте по-русски
Міністр фінансів Оксана Маркарова привітала новий склад наглядової ради і новообраного голову й нагадала про те, що перед ними стоїть дуже складне і відповідальне завдання

Головою наглядової ради "ПриватБанку" стала Шерон Іcкі, в минулому – міжнародний радник Управління технічної допомоги скарбниці США і експерт-консультант МВФ. Таке рішення було прийнято на першій засіданні наглядової ради 31 липня.

Міністр фінансів Оксана Маркарова привітала новий склад наглядової ради і новообраного голову й нагадала про те, що перед ними стоїть дуже складне і відповідальне завдання: на базі досягнень попередніх років виконати цілі, закладені в політиці власності та стратегії "ПриватБанку".

"Згідно зі стратегією розвитку сектора державних банків, яка є політикою власності для державних банків, "ПриватБанк" має бути стабілізований, оздоровлений, розвинений і повернений на ринок шляхом приватизації до 2022 року. І ця амбітна мета стоїть перед новим складом наглядової ради. Наше завдання – зробити роботу банку максимально підзвітною нашим власникам: українським платникам податків, а майбутню приватизацію – максимально прозорою і ефективною ", – сказала міністр.

"Я пишаюся новим складом спостережної ради, їхнім професіоналізмом і досвідом. Ми розуміємо великі виклики, що стоять перед нами, і впевнені, що подолаємо їх. Разом із менеджментом банку ми готові продовжувати подальшу якісну трансформацію установи", – зазначила Шерон Іскі.

Як повідомляв 5.ua, 18 квітня суд визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку". Того самого дня глава держави Петро Порошенко наголосив, що якщо "ПриватБанк" повернуть Коломойському, то це загрожує країні дефолтом і новою економічною кризою. Багато ЗМІ, в тому числі й Financial Times, писали, що в разі перемоги Зеленського на виборах його патрон Коломойський скористається нагодою та спробує повернути собі "ПриватБанк".

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: На Чернігівщині зловили чоловіка і жінку, які викрали з банкоматів майже мільйон гривень

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нацгвардійця, який поцілив собі в голову, не вдалося врятувати
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині ДБР проводить обшуки у відділах Нацполіції – подробиці
Loading...

"ПриватБанк" видав понад 70% кредитів компаніям Коломойського і Боголюбова – ЗМІ

Справа на 3 млрд грн: Верховний Суд не дозволив компаніям Коломойського уникнути виплат перед НБУ

Зеленський і "ПриватБанк": чи захищатиме президент інтереси держави і чи притягне Коломойського до відповідальності

З понад 400 об'єктів, що належать компанії Коломойського, зняли арешт

Подруга Кравець із "95 кварталу" стала членом наглядової ради націоналізованого "ПриватБанку"

У США вже звернули увагу на співпрацю Зеленського і Баканова з Коломойським: економіст про загрози