Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення Слово і Діло

У Мінсоцполітики розповіли, чи потребує накопичувальна система пенсій зростання податків

Держава безсумнівно буде фінансувати певний рівень пенсійного забезпечення, сказав Розенко

Запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення не призведе до збільшення розміру податків ані для працівників, ані для їх роботодавців. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, пише прес-служба уряду.

"В Україні прийнято політичне рішення про введення з 1 січня 2019 накопичувальної системи. Я вважаю, що це буде поворотним моментом для пенсійної системи", – зазначив Розенко. За його словами, є кілька механізмів формування внесків у накопичувальну систему.

Розенко також розповів: "Це персональні внески людей, плюс у нас є ресурс, який можна використовувати за рахунок перерозподілу нинішніх податків. Наприклад, ми можемо на певну суму зменшити податок на дохід фізичних осіб і направити цю суму до накопичувальної пенсійної системи. Або зменшити ставку єдиного соціального внеску – це теж може бути одним із варіантів".

"Головне – ані для роботодавців, ані для працівників розмір їх податків не збільшиться. За рахунок перерозподілу коштів, я думаю, ми знайдемо механізм", – підкреслив він.

Розенко також сказав, що вважає за доцільне вже зараз активніше використовувати механізм недержавного пенсійного страхування, щоб отримувати вищу пенсію в майбутньому. "Недержавне пенсійне страхування вже діє. Будь-яка людина може вже сьогодні обрати недержавний пенсійний фонд та самостійно вносити туди кошти. І я закликаю людей активніше використовувати цей механізм, щоб не бути залежним від держави у майбутньому", – процитувала прес-служба віце-прем'єра.

Він додав, що держава безсумнівно буде фінансувати певний рівень пенсійного забезпечення, але з допомогою недержавних пенсійних фондів можна істотно підвищити собі пенсію. "Я не бачу ніяких ризиків по системі недержавних пенсійних фондів. Всі цивілізовані країни світу використовують цей механізм", – підсумував віце-прем'єр-міністр.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці грудня 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, для кого пенсія "зросте в рази"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хуг: на Донбасі розгортається "добре відпрацьований сценарій насильства"
Наступний матеріал
"Режим тиші" в АТО: на фронті загинув боєць ЗСУ, постраждали – четверо
Loading...

Розенко: Спробуємо запропонувати механізм, який "підтягне" пенсії людям з великим стажем роботи

Розенко: Навіть якщо Верховна Рада не підвищить військові пенсії, ми їх підвищимо самі від 1 січня 2018 року

Гройсман розповів, для кого пенсія "зросте в рази"

Українцям у грудні видадуть дві пенсії

У Нацбанку пояснили, чому інфляція у 2017 році суттєво перевищила очікування

Гройсман: зовнішній борг України перевищив 80% ВВП