Наталія Микольська
Наталія Микольська 5 канал

"Міфізація квотного питання": торговий представник України пояснила ситуацію

Для прикладу, нині Україна постачає до ЄС більше меду, ніж передбачено квотами

Україна не припиняє діалогу з Європейським Союзом щодо лібералізації доступу вітчизняних товарів на ринок ЄС. Зокрема, і що стосується квот. Однак у цьому питанні є досить багато міфів. Про це в ефірі програми "Інформаційний вечір" на "5 каналі" заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, торговий представник України Наталія Микольська. 

"Насправді, є досить велика кількість міфів, або міфізація квотного питання. Я вже не берусь говорити безвіз-питання. Я вважаю, зараз є квотне питання. Вибираємо квоту – це означає те, що європейські імпортери подають заявки на цей об'єм меду або певний об'єм борошна чи пшениці, або інших товарів, які є під квотами. Потім вони їх починають використовувати", – зазначила Микольська.

"І другий момент важливий – я про це кажу, зокрема і про мед – мито, яке є на мед поза квотою, не є забороненим. Тому Україна експортує до Європейського Союзу меду набагато більше, ніж те, що є з квотою. Звичайно, ми ведемо діалог з Європейським Союзом для того, щоб лібералізувати цей торговельний режим", – уточнила торговий представник України. 

Торік Україна в цьому питанні досягла успіху – отримала на три роки додаткові торговельні преференції від ЄС, нагадала Микольська. Детальніше про це – дивіться у повному інтерв'ю: 

Як інформував 5.UA, від січня цього року в Україні набули чинності вимоги ЄС до якості шоколаду.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Майже 100 прапорів: український стяг замайорів у містах Європи та Америки – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Юна, м'яка, рішуча: напередодні Олімпіади українська фігуристка провела майстер-клас для малечі
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": фольклорист Валерій Гладунець в ефірі "5 каналу"
Loading...