Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Гройсман назвав одну з найбільш пріоритетних країн-партнерів для України

Канада надає повну підтримку територіальній цілісності України та сприяє реалізації низки важливих проектів - зокрема й оборонних

 Канада – одна з найбільш пріоритетних країн-партнерів для України. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з громадськими організаціями Канади. Нині глава уряду саме перебуває в Торонто з робочим візитом.

Володимир Гройсман підкреслив, що 2017 рік – ювілейний для міждержавних відносин. Адже 125 років тому до Канади прибули перші переселенці з України. За словами прем’єра, завдяки українській спільноті Канади вдалося реалізувати важливі проекти. Зокрема, йдеться про підтримку українського війська та наповнення практичним змістом Угоди про вільну торгівлю.

Лише з початку року обсяг торгівлі між двома країнами зріс на понад 70%, а послугами – на майже 60%.

"Я бачу, наскільки величезним є потенціал розвитку наших двосторонніх стосунків. Вдалося буквально протягом кількох років реалізувати низку важливих рішень: у тому числі міжнародну торгівлю. І ми бачимо повну підтримку територіальної цілісності України. Нам потрібно більше використовувати потенціал нашої громади і в Канаді, і у світі. 65 мільйонів українців по всьому світу – це дуже серйозна сила", – наголосив Гройсман. 

Нагадаємо, у жовтні в Канаді розповіли, що необхідно для скасування віз українцям.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Як діаспора в Канаді вітала українську команду – тріумфатора "Ігор Нескорених-2017"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Росія ослабне, а Чечня буде незалежною" – інтерв'ю пам'яті Аміни Окуєвої
Наступний матеріал
Шквальний вітер, зруйновані авто, вечір при свічках: наслідки негоди в Україні
Loading...