atn.ua

Снігоходи та мед: У Мінекономрозвитку розповіли, чим Україна дивує канадський ринок

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська розповіла, що за 5 місяців українські виробники експортували до Канади соків і концентратів на $2,5 млн

"Угода була підписана майже рік тому, і рік тому бізнес зміг побачити умови, за яких вони можуть працювати. Відповідно рік вже бізнес працює над тим, щоб пішли пробні поставки товарів, тому що вони розуміють, наскільки товари ці будуть дешевшими на цьому ринку, у зв'язку з тим, що вони не будуть платити мита, і вже відбуваються перші контракти як з українського боку в Канаду, так і з канадського боку в Україну. Зараз найяскравіший приклад, у нас є велика перемога – за п'ять місяців українські компанії поставили до Канади соків і сокових концентратів на $2,5 млн. Минулого року були пробні поставки, тобто ми бачимо, що розмір поставок був достатньо малий, але вони пішли, а це значить, вони зайшли на ринок, і ми бачимо за 5 місяців достатньо значне зростання", – зазначила Микольська.

"Ми бачимо українські снігоходи – спеціальні машини, які для спеціальних кліматичних умов. Ми можемо дивувати країни спеціальними нішовими продуктами, або продуктами, де ми дуже конкурентні по ціні. Тому приклад снігоходів, у минулому році пішло декілька штук, цього року відбулося достатньо велике зростання. Те саме український мед – минулого року було зовсім трішки, цього року відбувається зростання. Електроніка деяка йде, запчастини до медичних апаратів", – додала вона.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Голодування під Міноборони: чому троє бійців під палким сонцем протестують
Наступний матеріал
У Новозванівці ворожий снайпер застрелив бійця АТО – штаб
Loading...

Генерал ЗС Канади: Наші військові переймають досвід українських бійців

Канада виділить Україні більше $6 млн на "п'ять ініціатив"

Канадські вживані авто з літа ввозитимуть в Україну із 0% мита

Вибори до Верховного суду та Угода про вільну торгівлю з Канадою – "Час. Підсумки дня"

Злочини РФ проти України: Урядовець розповів, як збираються докази для Євросуду

Україна в ЄСПЛ представить графіки вторгнення російських військ