Валерій Гладунець

"ЗА ЧАЙ.COM": фольклорист Валерій Гладунець в ефірі "5 каналу"

Чаюватиме про те, чому сьогодні він грає "буржуазний фолк", а завтра вже осудний за пропаганду "бандеризму", або чому українське – це "нацизм" і хто боїться небойового гопака

Фольклорист Валерій Гладунець. Він усюди. Колядував з Божичами, співає думи і псалми з Полікарп, а ще два гурти: Вайрон та Бурса Фолькльору. А ще – дитяча фолькльорна студія. А ще – рокові Карпатіанс. І це ще не все. Мандри, фестивалі, конференції, майстер-класи, козацькі забави, обрядові церемонії, етнотуризм. Книги, презентації, дослідження, радіо.

Валерій Гладунець чаюватиме про автентику, архаїку, архетипи; про world-music та фолк-моду у світі; про етновимір в культурному діалозі з сусідами; про те, чому сьогодні він грає "буржуазний фолк", а завтра вже осудний за пропаганду "бандеризму", або чому українське – це "нацизм" і хто боїться небойового гопака. Він міг стати агрономом чи механізатором після Київського економічного університету, а натомість тримає в руках дримбу, ріг, трембіту, перкусію і звичайно ж – співає. І чаює нині Валерій Гладунець о 23:10 у нас.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 2 лютого о 23:10.

Дивіться також фотогалерею:

Вогнище, вірування, вінки: як у Пирогово відзначали Івана Купала – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Міфізація квотного питання": торговий представник України пояснила ситуацію
Наступний матеріал
Кучма: Новий обмін заручниками можливий до весни