Трипільська ТЕС
Трипільська ТЕС ukrainka.org

Справа "Роттердам+": САП оскаржила рішення суду стосовно 2-х підозрюваних

  Читайте по-русски
  В апеляційній скарзі прокурори САП наполягають, щоб арештували обох та призначили різні застави

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржує запобіжні заходи двом підозрюваним у справі "Роттердам+". Йдеться про колишнього керівника управління енергоринку НКРЕКП Тараса Ревенка та колишнього члена НКРЕ Михайла Євдокімова.

  Першого відпустили під заставу у майже 2 мільйони гривень. Другого – заґратували з альтернативою застави, утім, він вийшов, сплативши 2 мільйони гривень. В апеляційній скарзі прокурори САП наполягають, щоб арештували обох та призначили різні застави. Ревенку – 5 мільйонів гривень, Євдокімову – 50.

  Чи оскаржувати запобіжний захід ще одному фігуранту справи – представнику енергетичної компанії ДТЕК, САП вирішить після отримання повного тексту судового рішення. Суд вирішив призначити тому заставу 10 мільйонів гривень.

  За неофіційними даними, це генеральний директор ДТЕК Східенерго Борис Лісовий. Йому та ще одному працівнику підозри оголосили вдень. Працівники компанії напередодні повернулися з-за кордону для участі у слідчому процесі.

  Нагадуємо, за версією слідства, 2016 року в інтересах компанії ДТЕК Ріната Ахметова, керівництво НКРЕКП запровадило новий механізм оцінювання вартості енергетичного вугілля, доплюсувавши вартість доставлення з порту Роттердам до України. Завдяки цьому штучно підвищили ціну електроенергії, яку ТЕС постачали на оптовий ринок. Суму збитків для кінцевих споживачів прокурори оцінили у 19 мільярдів гривень. Загалом у справі проходять шестеро осіб. Місцеперебування двох - невідоме.

  Попередній матеріал
  До будинку Гримчака прийшли з обшуками: дружина заявляє про затримання – що відомо
  Наступний матеріал
  Кабмін збільшить виплати окремим категоріям переселенців – кому саме

  Є можливість знизити ціну електроенергії для промисловості з 1 вересня – Герус

  У НКРЕКП розповіли, коли подешевшає електроенергія для бізнесу

  НКРЕКП оскаржила рішення суду, ухвалене за позовом заводу Коломойського – подробиці

  КСУ визнав створення НКРЕКП неконституційним – що не так

  Ще три облгази оштрафували через завищені тарифи

  Через завищені тарифи на газ: НКРЕКП оштрафували ще 4 облгази