НКРЕКП
НКРЕКП http://profspilka.kiev.ua/

Через завищені тарифи на газ: НКРЕКП оштрафували ще 4 облгази

Читайте по-русски
Перевірки щодо незаконних донарахувань облгазів та газзбутів групи РГК тривають

Прес-служба НАК "Нафтогаз України" на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала 4 облгази та зобов'язала їх зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня.

"НКРЕКП оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз та зобов'язала зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня. А ще регулятор звернувся до АМКУ щодо ознак зловживання облгазами монопольним становищем", – підкреслили у повідомленні.

Слід зазначити, що перевірки щодо незаконних донарахувань облгазів та газзбутів групи РГК тривають: надалі можуть бути оштрафованими, через застосування "газових коефіцієнтів", Чернівцігаз, Запоріжгаз, Чернігівгаз та Львівгаз.

"Тут результати ті ж самі – порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнта є незаконними. Санкції до облгазів передбачено ті ж самі. У п'ятницю, 29 березня, відбудеться засідання НКРЕКП. Там розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов'яжуть провести перерахунок обсягів споживання до 18 квітня", – зазначили в НКРЕКП.

Нагадаємо, раніше комісія ініціювала перевірку восьми операторів газорозподільних систем, яких підозрювали в завищенні сум у платіжках для населення наприкінці минулого року.

Попередній матеріал
В Україні потрібно ремонтувати рейки, адже швидкість перевезень різко знижується – ЗМІ
Наступний матеріал
Спонсору "Батьківщини" оголосили підозру за анонімне фінансування на мільйони гривень – ЗМІ
Loading...

Слідчі НАБУ провели обшук у НКРЕКП

Стали відомі нові тарифи на опалення і гарячу воду

Нові тарифи на опалення затвердили ще для 5-ти українських міст – перелік

Тарифи на опалення для населення зростуть із 1 січня – офіційно

У Києві відчутно зростуть тарифи на опалення – рішення НКРЕКП

В Україні вперше запровадять контроль за якістю опалення