Тарас Ревенко
Тарас Ревенко 5 канал

Справа "Роттердам+": суд обрав запобіжний захід ексчільнику відділу НКРЕКП – включення

Читайте по-русски
Прокурори клопотали про взяття під варту на 60 діб або заставу в 5 млн грн

Справа "Роттердам+". Ще одному фігуранту сьогодні ввечері суд обрав запобіжний захід. Йдеться про Тараса Ревенка, який обіймав посаду начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Більше чула і бачила кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

Ексначальнику відділу енергоринку НКРЕКП Тарасу Ревенку прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури інкримінують причетність до розробки самої формули "Роттердам+" у 2016 році. Прокурори клопотали про взяття під варту на 60 діб або заставу в 5 млн грн.

Натомість сторона захисту заявляє, що підозра Тарасу Ревенку є абсолютно необґрунтованою, а прокурори не надали рішення Окружного адміністративного суду Києва, апеляційної та касаційної інстанцій, які визнали формулу законною та економічно обґрунтованою. Тож адвокати взагалі не розуміють, у чому можливий склад злочину підзахисного.

Суму застави прокурори САП пояснювали шкодою, яка була завдана державі – заявляють про близько 19 млрд грн. Суд не задовольнив вимог прокуратури, але поклав на Тараса Ревенка певні процесуальні обов'язки – до 10 жовтня він зобов'язаний не покидати меж Києва без дозволу слідства, прибувати до правоохоронців на першу вимогу та утримуватися від спілкування з робітниками НКРЕКП щодо обставин кримінального провадження.

Інші подробиці та пряма мова учасників засідання – у відео.

Нагадаємо, у п'ятницю суд обрав запобіжний захід іншому члену НКРЕКП.

Попередній матеріал
Британія і далі підтримуватиме українських друзів у протидії агресії РФ – міністр у справах Європи
Наступний матеріал
Справа Курченка: ексзаступник голови АП Філатов прибув до ГПУ – що розповів
Loading...