Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

Рева розповів, наскільки зросла пенсія за рахунок реформи

  Середній розмір пенсій після перерахунку зростає на 559,78 грн

  Пенсійна реформа дозволила підвищити розмір середньої пенсії на близько 560 гривень до майже 2446 гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, виступаючи під час години запитань до уряду в парламенті, повідомляє "Укрінформ".

  "Середній розмір пенсій після перерахунку зростає на 559,78 грн. Якщо до закону середній розмір в Україні складав 1886,78 грн, то тепер він складає в середньому 2446,56 грн", – сказав Рева.

  Разом з тим Рева наголосив, що із загальної кількості пенсіонерів, яка складає 11,7 млн людей, розмір пенсії підвищено для 10 млн 238 тисяч 859 пенсіонерів або 90% їх загальної чисельності.

  За словами міністра, не відбулося підвищення та осучаснення пенсій для близько 900 тисяч осіб, які отримують пенсії за спеціальними законами, тобто йдеться про депутатів, держслужбовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та інших категорій, які мали спеціальні пенсії, а також тим категоріям громадян, які вийшли на пенсію в 2015-2017 роках.

  Як повідомляв 5.UA, 3 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про пенсійну реформу, який передбачає підвищення пенсій 9 млн пенсіонерів на суму від 200 до 1000 грн із жовтня 2017 року. Реформа передбачає, зокрема, запровадження єдиних правил визначення пенсії, скасування 15-відсоткового зниження пенсій працюючим пенсіонерам, гнучкий коридор пенсійного віку – 60-65 років, запровадження можливості компенсації відсутнього страхового стажу тощо.

  Попередній матеріал
  На місці моторошної ДТП у Харкові зникла жінка – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Трамп дав "чіткі настанови" щодо відносин з Україною та РФ – радник президента США
  Loading...

  Гройсман розповів, як буде зараховуватися пенсійний стаж приватним підприємцям

  У Пенсійному фонді розповіли, хто отримає найбільше підвищення пенсії

  Кому радіти, а кому непокоїтися через осучаснення пенсійної системи – "Час. Підсумки дня"

  Гройсман пояснив, що таке індексація пенсій та як це працюватиме

  У законі не прописали перерахунок для пенсіонерів на окупованих територіях – Рева

  Пенсійні зміни – в дії: настрої та оновлений споживчий кошик пільговиків