Порошенко top

Порошенко зобов'язав збільшити бюджет на оборону – подробиці

  Читайте по-русски
  Кабмін має вжити у 2020 – 2022 роках заходи щодо забезпечення належного фінансування сектора безпеки і оборони України за вказаними в рішенні Радбезу напрямами

  Президент Петро Порошенко увів у дію рішення РНБО від 25 квітня, яке стосується фінансування сектора безпеки і оборони та підвищення оплати праці військових Держприкордонслужби, СБУ та Управління держохорони у 2020-2022 роках. Відповідний указ №167/2019 опублікований на сайті глави держави.

  "Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 25 квітня 2019 року "Про пропозиції до Бюджетної декларації на 2020 – 2022 роки за статтями, пов'язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України", – йдеться в документі.

  Відповідно до рішення РНБО, Міністерство фінансів України має передбачити в Бюджетній декларації на 2020 – 2022 роки видатки на забезпечення національної безпеки і оборони в обсязі не менш як 5 відсотків від запланованого обсягу внутрішнього валового продукту для сектора безпеки і оборони України з урахуванням прогнозного індексу інфляції на відповідний рік.

  В свою чергу Кабінет Міністрів має вжити у 2020 – 2022 роках заходи щодо забезпечення належного фінансування сектора безпеки і оборони України за вказаними в рішенні Радбезу напрямами, зокрема, щодо розвитку сектора безпеки і оборони відповідно до принципів і стандартів НАТО і ЄС; удосконалення планування та управління ресурсами у сфері безпеки і оборони; розвитку озброєння, військової і спеціальної техніки тощо.

  Попередній матеріал
  Люди Коломойського за мною стежать – Гонтарева
  Наступний матеріал
  Порошенко закликав ЄС посилити санкції проти Кремля
  Loading...

  Дипломатична агресія Москви: як українська влада реагувала на "паспорти РФ в ОРДЛО"

  Заява Президента України щодо рішення Росії про видачу російських паспортів громадянам України – відео

  Уколов про Савченко, Тимошенко і Ляшка: Бачимо, як опозиція перевзувається на ходу – прогнози політолога

  Ми йдемо на парламентські вибори – БПП

  "Пропоную іншу ініціативу": політолог прокоментував претензії колегії суддів до Порошенка

  Порошенко візьме участь у засіданні фракції БПП