Віктор Уколов
Віктор Уколов 5 канал

Уколов про Савченко, Тимошенко і Ляшка: Бачимо, як опозиція перевзувається на ходу – прогнози політолога

Читайте по-русски
Такі дії нинішньої опозиції дають шанс Порошенку на парламентських виборах отримати найбільшу підтримку опозиційних політиків, зазначає експерт

Існуюча опозиція в українському парламенті уже втрачає свій статус. Таку думку висловив політичний консультант Віктор Уколов в ефірі програми "Інформаційний вечір" на "5 каналі".

"Перезуваються на ходу. Добре видно, як про підтримку Зеленського в завуальованій формі почали говорити раптово і Олег Ляшко, і Надя Савченко, яка вийшла з в'язниці. Якась така завуальована підтримка прозвучала і від Юлії Тимошенко. Тобто фактично в опозиції до Зеленського із важковаговиків залишився тільки Петро Порошенко", – пояснює Уколов.

На його думку, це дає шанс Порошенку на парламентських виборах отримати найбільшу підтримку опозиційних політиків.

"І чи ця опозиція не перетвориться на більшість у Верховній Раді – це інтрига. Це був би негативний сигнал для Зеленського і позитивний для Порошенка, тому що в парламентсько-президентській республіці найбільша фракція може організувати коаліцію і призначити уряд", – наголошує політолог.

На запитання, чи знайдеться підтримка в парламенті для ухвалення закону про імпічмент, Уколов відповів, що залежить від того, скільки депутатів уже "перефарбувалися під Зеленського".

"Найкращим індикатором їхньої переорієнтації, особливо тих, які входять до коаліції, є поведінка Володимира Гройсмана. І якщо частина коаліції, від якої залежить прем'єр, починає загравати з Зеленським – це означає, що і Гройсман, який змушений зберегти собі підтримку в парламенті, буде говорити більш лояльно до нового президента. Він уже сказав, що за певних умов зможе співпрацювати з Зеленським. І це вже свідчення того, що не все гаразд у частині коаліції. Думаю, ті заяви на підтримку Зеленського і з критикою Порошенка були передвісниками того, що відбувається зараз. Там ідуть мабуть якісь активні процеси", – пояснив політолог.

Повний запис програми дивіться тут:

Попередній матеріал
Мрія дитинства: як львівські школярі відвідали військову частину Нацгвардії – сюжет
Наступний матеріал
Засідання Кабінету міністрів України – завершено
Loading...

Парламент продовжує розгляд закону про мову – відео

Пленарне засідання Верховної Ради – завершено

Час Новин: головний випуск дня 22 квітня

Голова об'єднання "За Зеленського" Купрій намагався зірвати Погоджувальну раду – включення

Засідання Погоджувальної ради Парламенту

Зеленському зараз треба комунікувати з Порошенком та Марчуком: політолог перерахував важливі кроки після виборів