- Який прогноз у роботі ринку електроенергії на 2021 рік?
- Чи варто щось змінити на ринку і чому?
- В чому необхідність будівництва саме акумулюючих гідроелектростанцій для енергетичної системи України?
- Які гідроелектростанції "Укргідроенерго" збирається збудувати? Які плани щодо будівництва нових об'єктів гідроенергетики, зокрема Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2?
- Які подальші плани розбудови Дністровської ГАЕС?
На ці та багато інших запитань у середу, 23 грудня, о 15:30 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" відповість генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота.
Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:
Довідка:
Ігор Сирота в команді ПрАТ "Укргідроенерго" працює з 2012 року. Посаду гендиректора підприємства обіймає з червня 2011 року.
ПрАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, є одним із 15 найбільших підприємств державного сектора економіки, сумарні активи яких становлять 70% від загального показника в держсекторі.
Гідроагрегат №4 Дністровської ГАЕС, запуск якого вже відбувся, стане найпотужнішою і найбільшою ГАЕС Європи. Історія найамбітнішого проєкту сучасної України – Дністровської ГАЕС – стартувала 37 років тому: 22 листопада 1983 р. розпочалося виймання ґрунту під котлован основних споруд гідроакумулюючої станції, яка посяде 6-ту сходинку за встановленою потужністю у світі. Новий гідроагрегат Дністровської ГАЕС – №4 – запущено у грудні 2020 р.
2020 рік був непростим для "Укргідроенерго", як і для всього світу. Проте компанія показала позитивні фінансові результати. "Укргідроенерго", незважаючи на світову кризу, виконує зобов'язання перед державою: виробляє електроенергію, забезпечує енергетичну систему країни маневровими потужностями та мобільним аварійним резервом, а також виконує плани щодо реконструкції та будівництва своїх об’єктів.
Компанія продовжує підготовку до будівництва Канівської ГАЕС, III черги Дністровської ГАЕС та спорудження Каховської ГЕС-2. Усі ці проєкти матимуть позитивний вплив на соціальне життя регіонів (зокрема, збільшення робочих місць та сплачених до бюджету податків), а також значне покращення інфраструктури регіону.