"Укргідроенерго"
"Укргідроенерго" Компанія ПрАТ \"Укргідроенерго\"

Перші результати корпоратизації та попередні підсумки роботи "Укргідроенерго" за 2020 рік – "Час: Online"

Читайте по-русски
У вівторок, 15 грудня, о 13:10 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" незалежна членкиня Наглядової ради "Укргідроенерго" Наталя Микольська розповість, чому для компанії 2020-й став непростим і які нові проєкти планується презентувати наступного року

  1. Перші результати корпоратизації "Укргідроенерго".
  2. Попередні підсумки роботи компанії за 2020 рік.
  3. Перспективні проєкти "Укргідроенерго".

На ці та багато інших запитань у вівторок, 15 грудня, о 13:10 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" відповість незалежна членкиня Наглядової ради "Укргідроенерго" Наталія Микольська.

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:

22 липня 2019 р. відбулося перше засідання Наглядової ради "Укргідроенерго". Кандидатури переможців відбору на посади членів Наглядової ради були погоджені Кабінетом Міністрів. Наразі Наглядова рада компанії активно працює та виконує взяті на себе зобов'язання.

2020 рік був непростим для "Укргідроенерго", як і для всього світу, проте компанія показала позитивні фінансові результати. "Укргідроенерго", незважаючи на світову кризу, продовжує виконувати свої обов'язки перед державою: виробляє електроенергію, забезпечує енергетичну систему країни маневровими потужностями та мобільним аварійним резервом, а також виконує плани щодо реконструкції та будівництва своїх об'єктів.

Компанія продовжує підготовку до будівництва Канівської ГАЕС, III черги Дністровської ГАЕС та Каховської ГЕС-2. Усі ці проєкти матимуть позитивний вплив на соціальне життя регіонів (зокрема, збільшення робочих місць та сплачених до бюджету податків), а також значне покращення інфраструктури регіону.

Довідка:

Микольська Наталія Ярославівна – незалежна членкиня Наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго", юристка.

"Укргідроенерго"
"Укргідроенерго"Компанія ПрАТ \"Укргідроенерго\"

ПрАТ "Укргідроенерго" – найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, що включена до переліку 15 найбільших підприємств державного сектора економіки, сумарні активи яких становлять 70% від загального показника в держсекторі. До складу компанії входять 10 станцій на річках Дніпро та Дністер: Київська ГЕС та Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС та Дністровська ГАЕС. Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2 у процесі підготовки до будівництва.

"Укргідроенерго"
"Укргідроенерго"Компанія ПрАТ \"Укргідроенерго\"

Попередній матеріал
Україна вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – спогади ветеранів Чорнобиля
Наступний матеріал
Брифінг митрополита Епіфанія з нагоди річниці заснування ПЦУ
Loading...