Білоруська АЕС
Білоруська АЕС news.tut.by

У Білорусі першу в країні АЕС зупинили через день після запуску – причина

  Читайте по-русски
  Найближчим часом електроенергію станція не вироблятиме

  Через день після урочистого відкриття першу в Білорусі атомну електростанцію довелося зупинити. Про це повідомляє TUT.by.

  "Причина зупинки – вибухи декількох трансформаторів напруги (вони призначені для зміни напруги в силових електричних ланцюгах) на одному з агрегатів, пов'язаних з генератором. Формально нічого незвичайного не сталося", – інформує джерело білоруського видання.

  Проте зазначається, що розслідування, відновлення схеми видачі потужності і повторне налагодження забере багато часу. Найближчим часом електроенергію станція не вироблятиме, а до виробника трансформаторів будуть гарантійні претензії.

  На інцидент також відреагували в Міненерго. Там заявили, що міняють обладнання в рамках планових випробувань.

  "В ході проведених випробувань, відповідно до програми цього етапу, виявлена необхідність заміни окремого електротехнічного вимірювального обладнання. Роботи по заміні цього обладнання здійснюються згідно з технологічним регламентом. Наразі на енергоблоці проводяться випробування і роботи відповідно до етапної програми. Всі технологічні системи функціонують у штатному режимі", – заявили у міністерстві.

  Нагадаємо, у цьому році працююча потужність українських ТЕС вперше випередила потужність АЕС.

  Попередній матеріал
  Безпечна реінтеграція ОРДЛО в Україну може тривати не менш як 25 років – Резніков
  Наступний матеріал
  На Шокіна ніхто не тиснув: Нацполіція закрила провадження в так званій "справі Байдена і Порошенка"
  Loading...