1С для бухгалтерів
1С для бухгалтерів inlusoft.com

"Ощадбанк" анонсує появу українського аналога російській "1С"

  Як відомо, програмний продукт для бухгалтерського обліку 1С потрапив під дію санкцій РНБО України

  "Ощадбанк" працює над створенням системи, що дасть можливість обмінюватися даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. Про це повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв'ю "НВ Бізнес".

  За його словами, уже до кінця цього року відповідна система дасть змогу підприємцям відмовитися від використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів "1С", яке потрапило під дію санкцій РНБО України.

  "Наша система Корплайт має, зокрема, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто, будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік", – зазначив Пишний.

  Голова правління "Ощадбанку" також розповів, що наразі така система тестується у трьох обласних управліннях фінустанови. Передбачається, що на державний рівень вона вийде уже за кілька місяців. 

  Як повідомлялося, заборона 1С стосуватиметься лише державних структур. Тобто поточний фіскальний рік завершується у чинному режимі, а в наступному фіскальному році компанія 1С не буде допущена до участі в тендерах у державному секторі.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також "Яндексу". Механізм блокування доступу до російських веб-ресурсів та програмного продукту 1С доручено відпрацювати Кабміну та СБУ за участі Національного банку України.

  Попередній матеріал
  Жахливий теракт у Манчестері: що сталося та які це має наслідки
  Наступний матеріал
  "Незамінний помічник": українці розробили універсального робота-фермера
  Loading...