Ремонт доріг
Ремонт доріг Facebook / Кличко - мер

Омелян озвучив суму, що необхідна для ремонту всіх українських доріг

Читайте по-русски
Зокрема в наступному році дорожній фонд має дорівнювати 75 млрд гривень

В ефірі "5 каналу" міністр інфраструктури України Володимир Омелян сказав, що на найближчі десять років на ремонт доріг в Україні потрібно витратити трильйон.

"Це цифра, яка вражає, але ми і так до неї близькі за рахунок того, що ми створили дорожній фонд. У наступному році дорожній фонд має дорівнювати 75 млрд гривень. І ця цифра вже була озвучена урядом Гройсмана, і вона підтримується командою Зеленського. Треба залучити так само ще плюс 10 млрд грн із державного фонду на територіальні дороги, щоб зв'язок із райцентрами зараз не був таким викличним, як він має місце – і це вже 85 мільярдів гривень. Тобто для того, щоб мати трильйон упродовж 10 років, нам треба мати 100 млрд кожного року. Якщо ми хочемо ці дороги відремонтувати за 5 років, то ми повинні мати по 200 млрд", – сказав Омелян.

При цьому додав: "Але не треба мати ілюзій, що якщо ми будемо мати трильйон, – а це бюджет України на рік, – то ми зробимо всі дороги. Цього ніхто не зробить, бо навіть одна траса Запоріжжя – Маріуполь, яка зараз за бажанням президента прискорено будується, вона будується декількома компаніями вдень і вночі. І я, чесно кажучи, навіть не хочу коментувати, чи є там тендерні порушення чи ні, бо будь-яке будівництво під дату, воно дає мінус в якості. Певні проблеми будуть, але вони безумовно будуть усунені в наступні роки в рамках гарантій, які ми теж зробили обов'язковими".

Що Омелян розповів щодо SkyUp та про те, чому Зеленський помиляється в цифрах, коли говорить про інфраструктуру України, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, в Черкасах нова дорога почала розсипатися через кілька днів

Попередній матеріал
Апеляція Зайцевої-Дронова: суд залишив рішення без змін – відео
Наступний матеріал
У МОЗ і МОН роз'яснили, як здобути освіту невакцинованим дітям – сюжет
Loading...