Заступник голови НБУ Катерина Рожкова
Заступник голови НБУ Катерина Рожкова epravda.com.ua

Несподіване рішення Баришівського суду: заступник голови НБУ Рожкова прокоментувала своє відсторонення

Читайте по-русски
Як відомо, у 2016 році Катерина Рожкова долучилася до процесу націоналізації "ПриватБанку"

Заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що рішення Баришівського районного суду Київської області про її відсторонення ще не отримувала, а після отримання буде його оскаржувати. Про це вона повідомила у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

Рожкова зазначила, що поширюється фейкова інформація про те, що вона нібито не повернулася з Вашингтона (США), де була на конференції. За її словами, це не так, і вона вже працює на займаній посаді.

Рожкова наголосила: "Поширилася інформація про те, що я не повернулася з Вашингтона. Я повернулася з Вашингтона, в нас дуже багато роботи і необхідно її виконувати, тому все нормально".

Щодо рішення Баришівського районного суду Київської області, то Рожкова сказала, що його ще не отримала, тому працює в звичному режимі на тому ж місці: "Ми (Нацбанк – ред.) не отримали рішення суду. Я працюю, а коли отримаємо рішення, НБУ буде оскаржувати його в законному порядку".

Нагадаємо, що Катерина Рожкова у 2016 році долучилася до процесу націоналізації "ПриватБанку".

Як стало відомо, 11 червня 2019 року Баришівський районний суд Київської області виніс рішення, яким заборонив Катерині Рожковій брати участь у засіданнях правління Нацбанку і виконувати покладені на неї посадові обов'язки. Відповідної постанови суду немає в Єдиному державному реєстрі судових рішень і, відповідно, Нацбанк не отримував його від суду.

Додамо, що цей самий Барішівський суд оприлюднив ухвалу про те, що рішенням суду призупиняється ліцензія компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Зауважимо, що незаконною таку ухвалу назвали прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр транспорту Володимир Омелян та сама авіакомпанія SkyUp. 

Попередній матеріал
Завдання – врятувати життя: як у "Десні" відбувалися змагання військових медиків – відео
Наступний матеріал
Чому кримські татари на цих виборах до ВР приєдналися до різних партій – Мустафа Джемілєв пояснив
Loading...