Анджей Дуда
Анджей Дуда president.gov.ua

"Називаємо справи своїми іменами": Дуда виступив за посилення санкцій проти РФ

Читайте по-русски
Володимир Зеленський, своєю чергою, заявив, що "Північний потік-2" неприйнятний та загрожує ЄС

Політика санкцій проти Росії має бути продовжена. Про це під час спільної пресконференції із Володимиром Зеленським заявив Президент Польщі Анджей Дуда. Глава української держави нині перебуває із офіційним візитом у Польщі.

"Україна повинна повернути свою територіальну цілісність, яку мала до 2014 року. Ми називаємо справи своїми іменами: сьогодні територія України окупована - Крим, а також Луганська і Донецька області – ці території повинні повернутися до України. В цьому напрямку мають іти всі дії. Наша позиція в цьому контексті відносно Росії однозначна: Ми вважаємо, що політика санкцій повинна бути продовжена, оскільки це найбільш мирний спосіб змусити державу дотримуватися міжнародного права", - заявив Анджей Дуда.

Володимир Зеленський під час зустрічі зазначив, що без виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності санкції проти Федерації можуть тільки посилюватися.

"Без повного виконання Мінських домовленостей, без відновлення територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах, санкції ЄС можуть переглядатися лише в сторони їх посилення, а не навпаки", - заявив Володимир Зеленський.

Президент України також заявив, що "Північний потік-2" неприйнятний та загрожує ЄС.

Володимир Зеленський пробуде в Польщі два дні. В перший - заплановані офіційні зустрічі. Глава України проведе переговори з Маршалом Сенату Польщі Станіславом Карчевським та прем'єр-міністром Матеушем Моравецьким. Зустрінеться також із головою комісії Сейму у закордонних справах Ґжеґожем Схетиною.

Заплановані й зустрічі Зеленського з представниками бізнесу та українськими студентами. Під час другого дня візиту Зеленський візьме участь у меморіальних заходах з нагоди 80-річчя від початку Другої світової війни. А також проведе двосторонні зустрічі з лідерами інших країн.

Попередній матеріал
До скасування депутатського імунітету Рада повернеться 3 вересня – Разумков
Наступний матеріал
Вулицями Одеси пройшов Марш рівності за участі дипломатів: були й охочі зірвати ЛГБТ-ходу – відео
Loading...

За отруєння Скрипалів: Трамп підписав другий пакет санкцій проти Росії

"З Кремлем треба говорити з позиції сили": нова чільниця Єврокомісії виступила за збереження санкцій проти РФ

У США готують нові санкції проти РФ за українських військовополонених моряків

Порошенко у Страсбурзі: "На зовнішньому фронті маємо виступати єдиною командою"

Ми продовжуємо боротися за Україну на зовнішньополітичному фронті – Порошенко у Страсбурзі

Порошенко веде переговори в Страсбурзі про посилення санкцій проти Росії