Санкції щодо Росії
Санкції щодо Росії 24tv.ua

Санкціям бути: в РНБО спростували чутки про скасування антиросійських обмежень

  Читайте по-русски
  Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами президента санкцій здійснює Кабінет Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України

  Прес-служба Ради Національної безпеки й оборони на своєму сайті повідомила, що у зв'язку зі збільшенням кількості повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України, Апарат Ради національної безпеки й оборони України вважає за необхідне пояснити механізми застосування, скасування, внесення змін та контролю за виконанням санкційних обмежень.

  "Відповідно до Закону України "Про санкції", рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки й оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України", – йдеться у тексті повідомлення.

  Там додали, що реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України, здійснює Кабінет Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України.

  "Реагуючи на ситуацію, що склалася в інформаційному полі, Секретар РНБО України Олександр Данилюк у порядку контролю за виконанням рішень РНБО звернув увагу зазначених державних органів на необхідність забезпечення неухильного додержання санкцій та моніторингу їх ефективності до завершення терміну їх дії або скасування в установленому законом порядку", – підсумували у РНБО.

  Нагадуємо, торік у листопаді російські прикордонники обстріляли і захопили катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також буксир "Яни Капу" в нейтральних водах Чорного моря. 24-х українських моряків затримали за нібито незаконний перетин державного кордону Росії.

  Наприкінці травня Міжнародний трибунал ООН із морського права визнав затримання незаконним та зобов'язав Росію негайно звільнити екіпажі й захоплені кораблі. Росія рішення Трибуналу проігнорувала. 17 липня Лефортовський райсуд Москви продовжив термін тримання під вартою усім 24 військовополоненим морякам до кінця жовтня.

  Попередній матеріал
  Сенсаційна знахідка: біля Львова археологи знайшли уламки амфори Трипільської культури
  Наступний матеріал
  Співробітники СБУ прийшли до Кабміну, ДПС, ДФС і "Спецтехноекспорту" – що шукають

  "З Кремлем треба говорити з позиції сили": нова чільниця Єврокомісії виступила за збереження санкцій проти РФ

  У США готують нові санкції проти РФ за українських військовополонених моряків

  Порошенко у Страсбурзі: "На зовнішньому фронті маємо виступати єдиною командою"

  Ми продовжуємо боротися за Україну на зовнішньополітичному фронті – Порошенко у Страсбурзі

  Порошенко веде переговори в Страсбурзі про посилення санкцій проти Росії

  "Схоже на символічну перемогу для Кремля": чи уникне Росія покарання з боку Євросоюзу – Гарань