У Кабмін та інші держустанови прийшли з обшуком
У Кабмін та інші держустанови прийшли з обшуком gp.gov.ua

Співробітники СБУ прийшли до Кабміну, ДПС, ДФС і "Спецтехноекспорту" – що шукають

Читайте по-русски
Слідчі дії спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні

Співробітники Служби безпеки проводять обшуки у приміщеннях Кабінету Міністрів, Державної прикордонної служби та Державної фіскальної служби, а також у держпідприємстві "Спецтехноекспорт". Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У повідомленні йдеться про те, що СБУ виявила факти заволодіння майже 6,7 млн доларів у оборонній сфері при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств "Укроборонпрому" з постачання Державній прикордонній службі підвісної системи раннього виявлення.

Слідчі дії, що тривають наразі, спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні, зазначили у Службі безпеки.

Нагадаємо, 12 липня ДБР проводило обшуки у Державній фіскальній службі. Слідчі дії пов'язані з вилученням документів, пов'язаних із підписанням мирової угоди між компанією "Філіп Морріс" та Україною. 19 липня обшуки тривали в офісі інвестгрупи ICU – у рамках справи "Роттердам+". 21 липня СБУ приходила з обшуками на "АрселорМіттал".

Попередній матеріал
Санкціям бути: в РНБО спростували чутки про скасування антиросійських обмежень
Наступний матеріал
У Запоріжжі відкрили нове шосе на чотири смуги
Loading...