Скріншот відео

"Наразі ще одного підвищення цін на газ на 35% не буде" – Гройсман

За його словами, уряд уникнув підвищення ціни на газ на 60%, і погодився на 23,5%

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав, що чергового підвищення цін на газ для українців не буде. Про це пише "НВ Бізнес".

"Питання про те, що треба робити ще одне підвищення на 35% не стоїть і не може стояти, цього не станеться, тому що це неприйнятно для українських громадян. І я тут виступаю на стороні людей", – сказав Гройсман в програмі "Свобода слова" в ефірі телеканалу ICTV.

За його словами, в майбутньому ціна на газ буде залежати від імпортної ціни.

Прем'єр-міністр також зазначив, що уряд більше як рік вів переговори з Міжнародним валютним фондом, щоб знайти оптимальне рішення і не піднімати ціну на газ для населення.

"Я з минулого року вів переговори з МВФ і хотів взагалі зняти це питання з порядку денного. Чому? Тому що я розумію, що для людей це життєво важливий ресурс. У нас досить холодні зими і люди його використовують для обігріву і побутових потреб, а якщо ми подивимося на доходи українських громадян, побачимо, що поки вони не є такими високими, які б могли дати можливість платити ринкову ціну на газ. І в будь-якій ринковій ціні треба завжди розуміти соціальний аспект", – сказав Гройсман.

Він сказав, що "підвищення ціни на газ – вимушений крок, який повинен привести до того, що ми зможемо працювати з міжнародними фінансовими ринками, обслуговувати борги і таким чином будемо забезпечувати стабільність і розвиток національної економіки".

"Звичайно Україна могла б не виконувати обіцянку і не збільшувати ціну на газ, але тоді довелося б відмовитися від співпраці з МВФ, не брати нові запозичення. Тоді в країні буде криза, інфляція, знецінення доходів. Тому нам довелося піти на компроміс. Я вибрав чесний шлях по відношенню до людей", – наголосив Гройсман.

Прем'єр зауважив, що зараз не стоїть питання про підвищення ціни на газ ще на 35%. Він також підкреслив, що уряд уникнув підвищення ціни на газ на 60%, і погодився на 23,5% "у відсутності іншого варіанту".

Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року в Україні ціни на газ для населення зростуть на 23,5%. Нова ціна на газ для населення становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

Також дивіться фотогалерею за темою:

В Україні успішно випробували бронемашину "Лев" – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Грайлива й неповторна": українська співачка вразила мережу розкішним образом – фото
Наступний матеріал
Ціни від 30 євро: український лоукостер запустив продажі квитків на перші міжнародні рейси
Loading...

Ціни на газ для українців зростуть з 1 листопада: стало відомо наскільки

"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено

Ціни на автогаз встановили новий рекорд в Україні

Підвищення ціни на газ: політичне чи економічне рішення уряду

У "Нафтогазі" підвищення ціни на газ назвали політичним рішенням – подробиці

МВФ та Україна домовилися про нову програму кредитування Stand-By: що це означає