5 канал

Ціни на автогаз встановили новий рекорд в Україні

Середня вартість зрідженого газу в Україні підвищилася до 16,13 грн/л

Протягом 19-22 жовтня на вітчизняних АЗС знову зросла вартість зрідженого газу. Цього разу – на 10-50 копійок за літр. Таким чином, ціна вдруге за місяць оновила історичний максимум. Про це йдеться у повідомленні консалтингової компанії UPECO.

Згідно з даними щоденного моніторингу ринку палива, за вихідні вартість зрідженого газу зросла майже в усіх учасників ринку. Так, на 20 копійок за літр автогаз подорожчав на АЗС WOG, Shell та "БРСМ-Нафта" – до 16,78; 16,39; 16,29 грн відповідно.

У мережі заправок SOCAR та Glusco ціна на газ зросла на 40 копійок за літр – до 16,79 грн і 16,49 грн. відповідно. Крім того, на АЗК AMIC і Marshal в Києві зріджений газ подорожчав на 10 копійок за літр – до 16,35 грн та 15,80 грн відповідно.

Крім національних операторів, вартість автогазу підвищили майже всі регіональні гравці: "Укргазвидобування", "Род-Ник", "Олас", "Катрал ПІВДЕНЬ", ZOG, Gas Point, Jazz Oil, Mango.

"Таким чином, станом на 22 жовтня середня вартість зрідженого газу в Україні підвищилася до 16,13 грн/л, досягнувши абсолютного цінового максимуму", – зазначено у повідомленні.

Зауважимо, що до причин росту вартості зрідженого газу на заправках відносять зростання міжнародних котирувань, а також дефіцит імпортних поставок.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Футуристичні, стримані і розмаїті: у США влаштували показ найновіших суперкарів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
S&P підтвердило стабільний кредитний рейтинг України
Наступний матеріал
У Києві з вікна пологового будинку випала мати двійні
Loading...