Автогаз, заправка авто
Автогаз, заправка авто tucson.com

Ціни на автогаз в Україні досягли річного максимуму

На деяких АЗС ціна на зріджений газ перевалила за позначку 16 грн/літр

11 жовтня середня ціна на зріджений газ, який використовують як автомобільне паливо, в Україні досягла чергового річного максимуму – 15,62 грн за літр. Про таке інформує УНІАН, посилаючись на дані консалтингової компанії UPECO.

Як стало відомо, протягом 10-11 жовтня низка мереж АЗС в Україні підвищила ціни на зріджений газ на 10-25 копійок за літр.

Так, на столичних АЗС KLO його ціна сягнула 16,19 грн за літр. У мережі АЗС UPG – до 15,70 грн за літр. На заправках "БРСМ-Нафта" в Києві ціна зросла на 10 копійок за літр – до 15,69 грн. У мережі Avantage 7 газ подорожчав на 10 копійок – до 15,05 грн/л.

Крім того, зростання цін було зафіксовано в таких мережах, як Amic Energy, "РУР Груп", "Катрал", "Народна", "Род-Ник", "Автотранс", "БАРС", ZOG та "Енерджі Транс".

Зауважимо, що стрімке зростання ціни на автогаз в Україні фіксували в серпні торік. Тоді прем'єр Володимир Гройсман назвав зростання цін на зріджений газ диверсією і доручив низці міністерств та АМКУ розробити можливі варіанти розв'язання цієї проблеми.

Додамо, що від початку березня 2018 року середня ціна на автогаз знизилася до 12,47 грн за літр.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Футуристичні, стримані і розмаїті: у США влаштували показ найновіших суперкарів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Житло доступне кожному: Мінрегіон значно покращує програму компенсації на придбання житла
Наступний матеріал
Forbes опублікував перелік найкращих роботодавців світу
Loading...