Автогаз, заправка авто
Автогаз, заправка авто tucson.com

"Це диверсія проти України": Гройсман доручив знизити ціну на автогаз

До середини вересня прем'єр-міністр обіцяє "абсолютно іншу цінову картину" на ринку скрапленого газу

Диверсією проти України назвав ситуацію з автогазом прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Розібратися із питанням стрімкого зростання цін на цей вид палива для автомобілів мають профільні міністерства, передає "5 канал".

Йдеться про Антимонопольний комітет, Фіскальну службу та правоохоронців – принаймні таке доручення на міжвідомчій нараді дав глава уряду. Вони мають з'ясувати причини різкого підвищення цін на скраплений газ та зробити усе, аби паливо здешевіло. На думку Гройсмана, різке здорожчання газу має ознаки змови.

"Я вважаю, що це диверсія проти України на ринку газу. І те, що всі служби це питання пропустили – тут можуть бути як об'єктивні, так і суб'єктивні причини, чому вони це зробили. Наше завдання зупинити це, відкотити назад, повернути цивілізовані ринок у цивілізовані ціни та диверсифікувати постачання газу. Все – це завдання яке стоїть сьогодні. Тобто на 15.09 ми маємо отримати абсолютно іншу цінову картину на ринку скрапленого газу", – зазначив він.

Зазначимо, що станом на початок серпня середня ціна на скраплений газ становила близько 11 грн. Втім, від середини місяця ціна почала зростати – і вже 21 серпня перевищила 14 грн. Станом на 29 серпня на окремих АЗС водіям вже пропонують заправитися газом вартістю майже 17 грн.

Попередній матеріал
Фотопроект "Після Іловайська": згадати полеглих і відчути "вогонь" першого відкритого протистояння з РФ
Наступний матеріал
Треті роковини Іловайська: сотні містян Кривого Рогу зібралися на мітинг-реквієм
Loading...