Багатоповерхівка
Багатоповерхівка twitter.com

Житло доступне кожному: Мінрегіон значно покращує програму компенсації на придбання житла

Забезпечується 30% компенсації на придбання доступного житла від держави або місцевих бюджетів та 50% – для переселенців та учасників АТО

Відтепер громадяни мають можливість самостійно обирати житло, зокрема вже побудоване, та банк, який надає кредит. Програма спрощує доступ до державного кредитування, забезпечує прозорість та розширює коло учасників. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на засіданні Уряду.

Уряд ухвалив постанову щодо забезпечення громадян доступним житлом та використання коштів, передбачених у бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

"Питання доступного житла для України – як ніколи на часі. Реалізація держпрограм "Доступне житло» та "Молодіжне кредитування» має відповідати вимогам часу та задовольняти насамперед потреби тих, хто дійсно потребує вирішення житлового питання. Ми забезпечуємо 30% компенсації придбання доступного житла від держави або місцевих бюджетів та 50% – для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО. Запроваджуємо можливість для учасників програми придбати вже готове житло від забудовника. Знижуємо необхідний рівень середньомісячного доходу для сім'ї, яка потребує поліпшення житлових умов, з 5 до 3 розмірів середньомісячної заробітної плати у підрахунку на одну особу відповідно до регіону." – розповів міністр.

Геннадій Зубко наголосив: "Ми впроваджуємо прозоре інформування через сайт Держмолодьжитла про учасників програми та тих, хто отримує державну підтримку. Програма "Доступне житло" має стати дійсно доступною для українців".

Урядовець розповів, що відповідно до нового порядку, встановлюється вартість 1 кв. м доступного житла, яка має не перевищувати граничну, а також накладається заборона на продаж отриманого помешкання за пільговими програмами протягом трьох років. До того ж запроваджено неупереджений розподіл коштів між регіонами пропорційно кількості населення.

Як повідомляв 5.ua, "Укргазбанк" і "Київміськбуд" домовилися про доступну іпотеку під 7% річних. 

Дивіться фотогалерею:

Вдруге за вихідні: ворог знову обстріляв житлові будинки Зайцевого – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росії не буде в ПАРЄ у 2019 році – Генсек
Наступний матеріал
Ціни на автогаз в Україні досягли річного максимуму

Сучасні амбулаторії в селах: названо області-лідери та вартість їхнього будівництва

Facebook представив власний гаджет для "розумного дому"

Компактно та ергономічно: Xiaomi показала свій прототип житла на Марсі

Майже вся Україна готова до опалювального сезону, під загрозою тільки три міста – Зубко

Коли в Україні збираються включити батареї та в яких містах виникнуть проблеми

Будівництво Vs папери: презентація нової відкритої онлайн-платформи "Прозора ДАБІ" – завершено