опалення astartastroy.com.ua

Коли в Україні збираються включити батареї та в яких містах виникнуть проблеми

Школи, садочки та лікарні повністю готові до опалювального сезону. Житловий сектор – на 99%

Уже наступного тижня Кабінет Міністрів може ухвалити рішення про початок опалювального сезону в Україні. Про таке заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на брифінгу 26 вересня, передає "5 канал". 

"Наступного тижня, я думаю, ми ухвалимо рішення щодо запуску опалювального сезону – ухвалимо в Кабінеті Міністрів розпорядження про деякі питання опалювального сезону", – заявив Зубко.

Він також уточнив, що нині Мінрегіон перевіряє технічний стан і готовність до опалювального сезону підприємств теплокомуненерго, а також мереж. На наступний тиждень призначена селекторна нарада з цього приводу.

При цьому, за словами Зубка, школи, садочки та лікарні повністю готові до опалювального сезону. Житловий сектор підготували до подачі тепла на 99%.

"На сьогодні всі соціальні об'єкти готові. Житловий сектор іде за графіком і готовий майже на 99%", – сказав Зубко.

Водночас, у деяких населених пунктах таки можуть виникнути проблеми з опаленням, визнають урядовці.

"Основне питання сьогодні – це готовність тих підприємств, які займаються теплопостачанням, отримавши ті договори з "Нафтогазом", з 1 жовтня проплативши кошти, запустити газ і запустити опалення. Проблеми я сьогодні не бачу, крім селища Коцюбинського, міста Шепетівки та міста Сміла. Ті самі проблеми, які були минулого року, вони на сьогодні залишаються", – визнав віце-прем'єр. 

Дивіться детальніше у відео: 

Напередодні НАК "Нафтогаз-Україна" повідомив, що планує розпочати опалювальний сезон із запасом у 16 мільярдів кубометрів газу. Представники компанії вважають, що цього достатньо, аби перезимувати. Також запевнили, що тепло дадуть за графіком – 15 жовтня. Натомість, про тарифи для населення поки що не кажуть.

Попередній матеріал
На Донбасі бойовики помилково обстріляли російських військових
Наступний матеріал
Рева розповів, хто отримає субсидії у 2019 році