Андрій Рева
Андрій Рева Урядовий портал

Рева розповів, хто отримає субсидії у 2019 році

  Пікові звернення до держави по допомогу у вигляді субсидій закінчилися у квітні 2018 року. До того часу кількість субсидіантів зростала і паралельно зростала сума, необхідна для виплати субсидій

  Міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив, що у 2019 році субсидії отримають всі домогосподарства, які не можуть самостійно оплачувати житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Усі українські домогосподарства, які не в змозі самотужки сплачувати за житлово-комунальні послуги, будуть отримувати, як минулого і цього року, державну допомогу у вигляді субсидій", – зазначив Рева.

  Також він додав, що пікові звернення до держави за допомогою у вигляді субсидій закінчилися у квітні 2018 року і до того часу кількість субсидіантів зростала і паралельно зростала сума, необхідна для виплати субсидій.

  "Сума субсидій, необхідна на 2019 рік, буде розрахована з урахуванням зростання зарплат і пенсій у 2018 році... Впливати на зростання суми грошей на субсидії буде ціна на житлово-комунальні послуги", – наголосив Рева.

  Як повідомляв 5.UA, міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, що Кабмін може продовжити дію Положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів у процесі функціонування ринку природного газу після 1 жовтня, тим самим залишивши незмінною ціну на газ для населення.

  Попередній матеріал
  Коли в Україні збираються включити батареї та в яких містах виникнуть проблеми
  Наступний матеріал
  Імпорт українського до ЄС: названо товари-лідери й товари-лузери

  У Кабміні оприлюднили суму, якої не вистачає для субсидій

  Дохід менший за "мінімалку": Рева пояснив, чи отримають субсидію ці люди

  Гройсман: Хто зекономив газ узимку – отримає грошову компенсацію

  Стало відомо, кого планують позбавити субсидій

  Рева повідомив, що буде з цінами на газ після 1 жовтня

  Аналізи та УЗД у 2019 році будуть безоплатними – Гройсман