5 канал

"Укргазбанк" і "Київміськбуд" домовилися про доступну іпотеку для українців

  Українцям пропонують брати кредити на придбання житла у новобудовах Києва лише під 7% річних

  "Укргазбанк" і "Київміськбуд" домовилися про доступну іпотеку під 7% річних. Між сторонами підписана угоду про стратегічне партнерство. Про це повідомляє прес-служба банку.

  Як зазначається, відтепер українцям пропонують брати кредити на придбання житла у новобудовах Києва лише під 7% річних.

  "Мета співпраці "Укргазбанку" і "Київміськбуду" - зробити максимально доступним іпотечне житлове кредитування. Першим результатом взаємодії сторін вже стала нова соціальна програма - процентна ставка на житло знижена до 7% річних. Кредитні кошти надаватимуться на придбання нового житла у понад 20 новобудовах Києва", - йдеться у повідомленні.

  Повідомляється, що відповідні умови надаються всім клієнтам "Укргазбанку", що оформлюють кредити на покупку житлау новобудовах " Київміськбуду" - як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що перебувають на стадії будівництва.

  У банку наголошують: "На сьогодні доходи більшості українців не дозволяють їм придбати омріяне житло відразу. А ставки за іпотечними кредитами, якими користуються люди у більшості розвинутих країн світу, зараз також дуже високі. Крім того, існує багато викликів юридичного характеру, що стримують кредитування на ринку нерухомості. Тому ми як державний банк докладаємо максимум зусиль для забезпечення наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників".

  У повідомленні зазначається, що в рамках такої співпраці українці мають змогу придбати більшість об'єктів "Київміськбуду" на надзвичайно вигідних умовах. 

  Попередній матеріал
  Ще один випадок ботулізму у столиці: чоловік у реанімації
  Наступний матеріал
  ЄС продовжить виконувати Паризьку кліматичну угоду з Америкою чи без неї
  Loading...

  "Київміськбуд" оголосив безстроковий страйк – всі будівництва по Києву зупинені

  "Київміськбуд" повернули місту

  Багатоповерховий монстр Vs унікальна садиба: новий забудовний скандал у Києві