Сільська медицина, ілюстративні фото
Сільська медицина, ілюстративні фото 5 канал

Сучасні амбулаторії в селах: названо області-лідери та вартість їхнього будівництва

Кошторис передбачає вартість будівництва на рівні 25 тисяч гривень за квадратний метр будівлі

В ефірі "Інформаційного вечора" віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповів, які кошти виділяють на зведення сільських амбулаторій, які є проблеми з цим, та назвав лідерів будівництва.

"Є 35 проектів, які дуже активно рухаються, і 5 областей, які дуже швидко в цьому напрямі працюють. Вони не тільки почали будівництво (абмулаторій та ФАПів – ред.), а вже почали оздоблювальні роботи. Це Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська області, крім того, Волинь рухається дуже активно", – зазначив Зубко. 

Він також додав: "Нам дуже важливо показати, що всі в рівних умовах, всі в рівному фінансуванні, всі одночасно запускають проекти. Хтось почав про це раніше думати, рухатися, брати земельні ділянки, отримувати технічні вимоги до проектної документації. Нам головне, щоб це вкладалося в кошторисну вартість, яка відповідає середнім вимогам. Ми дивилися, що це абсолютно можливо – на рівні 25 тис./кв. м. побудувати сучасну енергоефективну амбулаторію. Тому зараз іде будівництво".

За словами Зубка, в цю вартість входить одноповерхова будівля, в якій є автономне опалення, водопостачання, благоустрій, уже стоїть медичне обладнання та кондиціонування.

"Тобто, це не просто голі стіни, про які іноді йдеться, коли ви купуєте житло. Це питання з обладнанням, меблюванням, забезпеченням інженерними системами", – додає віце-прем’єр. 

Водночас, він зауважив: і досі є області-аутсайдери, які лише шукають земельні ділянки. 

Більше подробиць – у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Засідання Синоду Вселенського Патріархату: як минув другий день на Фанарі
Наступний матеріал
Опалювальний сезон: "Нафтогаз" проводить експеримент у Київській області – експерт
Loading...