Другий день Синоду
Другий день Синоду 5 канал

Засідання Синоду Вселенського Патріархату: як минув другий день на Фанарі

Другий день Синоду проходить у тому самому форматі, що й напередодні – без зайвих вух та очей. Питання світового православ'я обговорюють 12 архієреїв

Другий день Синоду Вселенського Патріархату в Стамбулі. Сьогодні туди прибули екзархи, щоб звітувати про ситуацію в Україні. Сам Синод триває за зачиненими дверима. Порядок денний – також не відомий. Очікується, що на ньому розглянуть питання томосу – дозволу Україні на незалежну Православну Церкву. У Стамбулі перебуває кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова – подробиці від неї.

Новини з Фанара досить скупі. О 18-й годині завершилося засідання другого дня Священного Синоду Константинопольського Патріархату, однак до журналістів, як і вчора, так ніхто і не вийшов. Про закінчення засідання повідомив керівник прес-служби, також запросив ЗМІ вранці приходити на початок третього і завершального дня Синоду.

Додав, що по закінченні засідання буде оприлюднено письмовий прес-реліз. А от чи йтиметься в ньому про українську автокефалію – не повідомлялося. З відомого – екзархи, які в Україні вивчали ситуацію із Православними Церквами, сьогодні весь день провели на Фанарі, де мали звітувати про ситуацію з УПЦ.

Більше подробиць про другий день Синоду Вселенського Патріархату – дивіться в сюжеті "5 каналу" (початок на 2:15).

Попередній матеріал
Волонтери заявили, що спіймали 3-х мародерів на околиці Ічні – включення
Наступний матеріал
Сучасні амбулаторії в селах: названо області-лідери та вартість їхнього будівництва
Loading...