Паркування, штраф, авто
Паркування, штраф, авто Depositphotos

Неправильне паркування: хто має право виписувати штрафи і чому поліція тут ні до чого

Поліцейські можуть виписувати штрафи за порушення правил стоянки та зупинки, однак паркування це не стосується

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів про те, хто наділений повноваженнями штрафувати за неправильне паркування і для чого в Україні набирають інспекторів паркування.

"Наразі вступатимуть у силу нюанси, прийняті разом із законом про паркування. В цьому питанні сприятимуть паркувальники та інспектори паркування, які будуть у місті. Тобто, буде більше людей, які займатимуться цим аспектом і, фактично, можна буде ще більше реагувати на це питання", – зазначає Білошицький.

Він також коментує ситуацію в столиці, за якої кількість автівок збільшується, а паркомісць – меншає.

"Це питання трохи не за адресою, це питання до міської влади. Воно вирішується на рівні органів місцевого самоврядування. Патрульна поліція може лише погоджувати або не погоджувати розміщення цих парковок. Тут більше треба ставити питання щодо розширення інфраструктури органам місцевого самоврядування. Сфера паркування належить винятково до компетенції органів місцевого самоврядування", – наголосив представник патрульної поліції.

За його словами, у подальшому питанням порушень на парковках поліцейські не займатимуться.

"Поліція ніяк не буде задіяна. Паркуванням займаються інспектори паркування, які будуть наділені в цій сфері практично такими самими повноваженнями, як і патрульні поліцейські. Але поки що жодного інспектора паркування не існує. Я бачив, що оголосили набір на вакантні посади інспекторів. Можливо, вже проводять конкурс і когось призначають", – додав Олексій Білошицький.

Більше подробиць – у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

Безпековий рейд на перевізників: які порушення виявили на дорогах України – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Харків та Миколаїв зібрали гуманітарну допомогу для мешканців Ічні
Наступний матеріал
"Чекаю швидких результатів розслідування" – Президент на нараді щодо вибухів у Ічні
Loading...