нафтогаз 5.ua

"Нафтогаз" підвищить ціни на газ для промспоживачів

  Максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 серпня буде підвищено на 2,8% – до 8 230,8 грн з 8 008,8 грн за тис. кубометрів

  Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" з 1 серпня поточного року підвищує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 2,9% порівняно з липнем – до 7420,8 грн з 7208,4 грн за тис. кубометрів. Про це повідомляє департамент з корпоративних комунікацій компанії.

  За даними "Нафтогазу", максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 серпня буде підвищено на 2,8% – до 8 230,8 грн з 8 008,8 грн за тис. кубометрів.

  У компанії відзначили, що цінові пропозиції "Нафтогазу" диференційовано залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків. Якщо покупець не має заборгованості перед "Нафтогазом" або купуватиме не менш як 50 тис. кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується вища ціна.

  Всі ціни вказано з урахуванням ПДВ.

  Зауважимо, що 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України "Про ринок природного газу", яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

  Попередній матеріал
  Парламент Молдови вимагає вивести війська РФ з Придністров’я
  Наступний матеріал
  Під час спроби втекти СБУ та прокуратура затримали розшукуваного беркутівця
  Loading...

  Підвищення ціни на газ не буде - Розенко

  ТЕЦ Київенерго повертають газ, незважаючи на борг

  Єлісєєв: Україна запропонувала ЄС альтернативу "Північному потоку-2"

  "Готують на вогнищах і без води": як не живуть, а виживають мешканці прифронтових сіл

  Вибух у Києві: 23 мешканці житлового будинку переїхали у гуртожиток на Подолі

  "Людський шлагбаум": Полтавці через відсутність газу перекрили дорогу