ditvora.com.ua

Мінфін хоче запустити новий механізм монетизації субсидій

  У межах проекту Мінфін пропонує скасувати клірингові розрахунки за субсидіями, встановити прямі взаєморозрахунки громадян з постачальниками послуг ЖКГ і перераховувати субвенції безпосередньо під фактично спожиті ресурси, а не згідно з нарахованими субсидіями

  Мінфін очікує запуск нового механізму монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідний проект уже фіналізований та схвалений урядовим комітетом. Про це у Facebook повідомляє Міністерство фінансів України.

  У межах проекту Мінфін пропонує скасувати клірингові розрахунки за субсидіями, встановити прямі взаєморозрахунки громадян з постачальниками послуг ЖКГ і перераховувати субвенції безпосередньо під фактично спожиті ресурси, а не згідно з нарахованими субсидіями.

  Крім того, Мінфін пропонує використовувати субвенції лише для розрахунків за поставлені ресурси і сплату податкових зобов'язань до бюджету, запровадити «автоматичне» фінансування субвенції згідно з помісячним розписом і виключити «ручне» втручання в розрахунки з підприємствами.

  За оцінками Мінфіну, така модель сприятиме енергоефективності та забезпеченню платіжної дисципліни, а також буде легкою в реалізації й адмініструванні.

  За результатами громадського обговорення проект Постанови буде винесений на розгляд уряду і, в разі схвалення, уже з 1 січня 2018 року в Україні буде запущено процес монетизації субсидій на рівні підприємств житлово-комунального господарства.

  Попередній матеріал
  Україна поліпшила позиції у рейтингу конкурентоспроможності
  Наступний матеріал
  Європарламент готує резолюцію з критикою Brexit-переговорів
  Loading...

  У 2018 уряд збільшить видатки на соцдопомогу та субсидії

  "Фонд держмайна не спроможний": Данилюк розповів, як продаватимуться держпідприємства

  Данилюк: Якщо провалити пенсійну реформу, уряд вже через кілька років не зможе виплачувати пенсії на нинішньому рівні

  "Не остаточний курс": у Мінфіні пояснили 30 грн за долар у Держбюджеті

  Мінсоцполітики: Ніхто не буде ставити працюючих пенсіонерів перед вибором

  Мінфін пояснив, куди підуть $3 млрд від випуску облігацій держпозики 2014 року