Мінфін
Мінфін 5.ua

Мінфін пояснив, куди підуть $3 млрд від випуску облігацій держпозики 2014 року

  Ці кошти планують спрямувати на загальний фонд державного бюджету

  Кошти від розміщення облігацій зовнішньої державної позики України на 3 млрд дол. за вирахуванням витрат на викуп єврооблігацій 2015 року Україна спрямує на фінансування загального фонду держбюджету. Про це повідомили в Міністерстві фінансів. 

  Як зазначається, йдеться про 1,318 млрд доларів.

  Згідно з затвердженими Кабінетом міністрів умовами розміщення єврооблігацій України на 3 млрд дол., у рамках випуску будуть емітовані папери на 1,682 млрд дол. для обміну та/або викупу облігацій зовнішніх державних позик України 2015 року та виплати нарахованих відсотків за цими паперами.

  "Інші надходження від нового випуску будуть використані для фінансування загального фонду державного бюджету", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомляється, Міністерство очікує надходжень коштів у результаті першого з 2014 року випуску облігацій зовнішньої державної позики на 3 млрд дол. вже 25 вересня 2017 року.

  У Мінфіні переконані: "Очікується, що новому випуску буде присвоєно рейтинг не нижче "B-" рейтинговим агентством Standard & Рoor's і "B-" рейтинговим агентством Fitch".

  А очільник відомства Олександр Данилюк назвав таку операцію важливою подією в макроекономічній і фінансовій історії України.

  "Це результат напруженої роботи та відданості українського народу та об'єднаних зусиль Президента України, уряду і парламенту, які кардинально змінили нашу країну протягом останніх трьох років", – підкреслив міністр фінансів.

  Як стало відомо, головними організаторами угоди виступили BNP Paribas, Goldman Sachs і jp Morgan.

  Нагадаємо, 18 вересня розміщення нових цінних паперів держави Україна на суму 3 мільярди доларів було завершено. Іноземні інвестори заявили: готові надати Україні на 15 років кредити під мінімальну відсоткову ставку. 

  Як інформував 5.UA у липні, держборг України збільшився до 75 мільярдів доларів.

  Попередній матеріал
  "Не вподобав": в ОРДО командир розстріляв підлеглого морпіха – ГУР
  Наступний матеріал
  Кабмін ініціює щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%
  Loading...

  Держборг України збільшився до 75 мільярдів доларів – Мінфін

  Мінфін розповів, коли завершиться програма співпраці з МВФ та як виплатити $14 млрд держборгу

  Moody's підвищила рейтинг одразу 6 українських банків