'ДНР' шеврон
'ДНР' шеврон vlada.io

"Не вподобав": в ОРДО командир розстріляв підлеглого морпіха – ГУР

У лавах окупантів вже традиційно панує хаос та розбрат

У лавах окупантів продовжують фіксувати випадки грубих порушень військової дисципліни, дезертирства тощо. Зокрема, 10 вересня командир одного з підрозділів розстріляв підлеглого через "особисту неприязнь". Про це повідомляє Головне управління розвідки на сторінці у Facebook.

"10 вересня ц.р. командир одного з підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти з причини особистої неприязні розстріляв підлеглого військовослужбовця", – йдеться в повідомленні.

Крім того, у розвідці зазначають, що нині зростає кількість випадків самовільного залишення бойовиками та проросійськими найманцями місць служби, особливо з підрозділів, які залучені до робіт з інженерного обладнання позицій.

"Найбільше таких випадків відмічено у 3 окремій мотострілецькій бригаді і 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти. Крім того, збільшується кількість дезертирів у 2 окремій мотострілецькій бригаді, що пов’язано з намаганням уникнути відповідальності за розкрадання військового майна", – зазначили у ГУР.

Там додали, що у зв’язку з цим російським окупаційним командуванням посилено комендантську службу в тилу. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ураган "Марія" досяг максимальної категорії потужності
Наступний матеріал
Мінфін пояснив, куди підуть $3 млрд від випуску облігацій держпозики 2014 року