likar.info

Кабмін ініціює щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%

  Таким чином до 2025 року планується досягти позначки у 90 євро за 1 тисячу штук. А от нині акцизи встановлені на рівні 20 євро на 1 тис. штук

  Кабінет міністрів запропонував депутатам Верховної Ради підвищити щорічний акциз на тютюнові вироби на 20% до 2025 року. Таким чином, він досягне позначки у 90 євро за 1 тисячу штук. Про це йдеться у зареєстрованому у Раді законопроекті №7110-1, передає "Тиждень".

  Як стало відомо, метою законопроекту є реалізація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, тобто підвищення акцизного податку на цигарки до передбаченого директивою ЄС рівня.

  У документі йдеться про індексацію акцизу на цигарки на 11,2% і збільшення на 16,7% у наступному році. А до 2025 року планується збільшувати на 20% щорічно.

  Як вказується у пояснювальній записці, нині мінімальне податкове зобов’язання в Україні становить 20 євро або 596,05 грн. за 1 тисячу штук.

  Додамо, що проект документу погоджено з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Державною фіскальною службою та Міністерством юстиції.

  Попередній матеріал
  Мінфін пояснив, куди підуть $3 млрд від випуску облігацій держпозики 2014 року
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: Ніхто не буде ставити працюючих пенсіонерів перед вибором
  Loading...