Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

Мінсоцполітики: Ніхто не буде ставити працюючих пенсіонерів перед вибором

  Очільник Мінсоцполітики заявив, що деякі ЗМІ поширили неправдиву інформацію, що нібито працюючих пенсіонерів змусять вибирати між пенсією та зарплатою

  Проект пенсійної реформи не містить норму, яка ставить працюючих пенсіонерів перед вибором: або пенсія, або зарплата. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики з посиланням на заяву міністра Андрія Реви.

  У міністерстві повідомили, що деякі ЗМІ поширили неправдиву інформацію, що нібито працюючих пенсіонерів змусять вибирати – або пенсія, або зарплата.

  "Міністерство соціальної політики офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності і є неправдивою", – сказано в заяві.

  У Мінсоцполітики також пояснили, що урядовий законопроект №6614 про пенсійну реформу, підготовлений до другого читання у Верховній Раді, ніяких норм, які б обмежували право працюючого пенсіонера на одночасне отримання зарплати і пенсії, не містить.

  У Мінсоцполітики також наголосили, що законопроект "не тільки передбачає можливість пенсіонерам працювати і одночасно отримувати і зарплату і пенсію, а й скасовує оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів". 

  Як повідомляв 5.UA, Рева запевнив, що гроші на підвищення пенсій з 1 жовтня у Пенсійному фонді є. 

  Попередній матеріал
  Кабмін ініціює щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%
  Наступний матеріал
  Хуг: СММ ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів на Донбасі
  Loading...

  Мінфін пояснив, куди підуть $3 млрд від випуску облігацій держпозики 2014 року

  У Мінфін розповіли про особливості держбюджету-2018

  Кабмін ініціює щорічне підвищення акцизу на сигарети на 20%