kam-pod.gov.ua

Павло Розенко розповів про цьогорічний експеримент із субсидіями

За словами Павла Розенка, монетизація субсидій повинна дати населенню стимул економно ставитися до енергоносіїв

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів про те, як розвивається система субсидій. Так, за словами Розенка, основи змін полягають у тому, щоб зробити її більш простою та зрозумілою для громадян.

"Система субсидій не стоїть на місці, вона постійно трансформується, вона постійно змінюється. І основа цих змін – зробити цю систему ще більш зручною для громадянина, ще більш простою та зрозумілою. І ця ідея щодо часткової монетизації субсидій – це також крок, який має показати, що в тому числі 1 ті люди, які отримують субсидії, повинні і мають можливість і повинні мати стимул в тому числі для того, щоб економно ставитися до енергоносіїв, у першу чергу до газу та електроенергії", – розповів Павло Розенко.

"І в цьому році ми справді запровадили отакий експеримент, що всі, хто в опалювальний сезон 2016-17 років економно ставився до газу та електроенергії і накопичив певний ресурс економії субсидій – у цьому році отримають монетизовану певну компенсацію або певний бонус. І так як ми обіцяли, два мільйони українських родин уже сьогодні включені до списків тих людей, які отримають цей бонус від держави. І таким чином ми говоримо про те, що, шановні друзі, наступний сезон у вас є більше можливості подумати про енергозбереження і в наступному році, можливо, ця сума компенсації ще збільшиться", – віце-прем'єр-міністр України.

Повну версію розмови із віце-прем'єр-міністром дивіться у відео:

Попередній матеріал
Журналісти – Балчуну: Як ви прокоментуєте ініціативу генпрокурора звільнити вас – відео
Наступний матеріал
Як заглушити російське ТБ на Донбасі: Сюмар розповіла про українську розробку
Loading...

Розенко назвав область-рекордсмена, де подано найбільше заяв про виплату невикористаних сум субсидій

Від сьогодні в Україні знижено соціальні норми на тепло, електрику і газ

Монетизація субсидії значно ускладнить процес їх оформлення – Розенко