ditvora.com.ua

Кабмін продовжив термін подачі заяв на монетизацію зекономлених субсидій

  Українці можуть подати заяви до 1 листопада

  Кабмін продовжив до 1 листопада термін подачі заяв громадянами на монетизацію частини невикористаної субсидії. Таке рішення ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє "Укрінформ".

  За словами міністра соцполітики Андрія Реви, чинним Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій передбачалося, що громадяни мали право на компенсацію частини зекономленої субсидії, якщо подали заяви до органів соцзахисту до 1 вересня. Однак нині люди звертаються з тією проблемою, що з об’єктивних причин не всі змогли подати заяви до 1 вересня. Саме тому і вирішено продовжити термін подання таких заяв ще на два місяці.

  Окрім цього, відомо, що Кабмін дозволив перепризначати субсидії на новий опалювальний сезон громадянам, які мають заборгованість за два і більше місяців в оплаті житлово-комунальних послуг, але не визнають її і звернулися до суду до моменту вирішення питань у суді.

  Реви розповів, що раніше Кабмін передбачив, що субсидії не перепризначаються на наступний термін, якщо є прострочена заборгованість терміном понад два місяці на суму більше 340 гривень. Водночас зауважив, що деякі громадяни не визнають цієї заборгованості і подають позови до суду.

  Як повідомляв 5.UA, 26 квітня Кабмін ухвалив рішення про монетизацію зекономленої суми субсидії на оплату газу та електроенергії, яка торкнеться близько 1,5 млн українських сімей.

  Попередній матеріал
  Україна внесе РФ до списку країн міграційного ризику
  Наступний матеріал
  У найближчі години столицю чекає різка зміна погоди
  Loading...

  Кабмін планує змінити правила отримання субсидій

  Україна внесе РФ до списку країн міграційного ризику

  Уряд скасував перевірки побутових умов переселенців-працівників держорганів і військових в АТО

  Уряд виділив 2,4 млн грн постраждалим під час Євромайдану

  Засідання Кабінету Міністрів – відео

  Кабмін призначив тимчасового директора "Укрспирту"