ditvora.com.ua

Кабмін планує змінити правила отримання субсидій

Інформагентство володіє проектом рішення, який планується до розгляду на засідання у п'ятницю, 18 серпня

Кабінет міністрів України планує заборонити призначення субсидій одночасно і за місцем реєстрації, і за місцем проживання, та має постановити, аби при призначенні допомоги враховувалися два попередні квартали – а не чотири, як зараз. Про це йдеться у проекті рішення, яким володіє агентство "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що субсидія для компенсації витрат на оплату послуг ЖКГ буде призначатися, виходячи з середньомісячного доходу домогосподарства за попереднє півріччя, а не рік. Наприклад, при призначенні грошової допомоги у травні повинні враховуватися доходи за III-IV квартали минулого року, а при призначенні субсидії в жовтні – I-II квартали поточного року.

Даний проект рішення планується розглянути на засіданні Кабінету міністрів у п'ятницю, 18 серпня. Також, як стверджує інформагентство, заплановано,:

  • Встановити, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання громадянина.
  • Визначити, що субсидія щодо приміщень, де прописані недієздатні особи, над якими встановлено опікунство, призначається за заявою опікуна.
  • Уточнити, що субсидія не призначається на наступний період, якщо є двомісячна заборгованість за послуги ЖКГ у понад 20 неоподатковуваних доходів громадян (340 грн). Раніше не призначалась просто за наявності заборгованості за два місяця.
  • Встановити, що у випадку смерті особи, якій була призначена субсидія, сума компенсації невикористаної частини субсидії виплачується одному з членів домогосподарства, які враховувались під час призначення компенсації.
  • Встановити необхідність громадянам, що отримують субсидію, протягом місяця поінформувати орган соцзахисту про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Дивіться також: Павло Розенко розповів про цьогорічний експеримент із субсидіями

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Нардеп Гєллєр задекларував як "подарунок" майже 18 млн грн
Наступний матеріал
Ford сплатить $10,1 млн штрафу за расистські дискримінації на заводі – ЗМІ
Loading...