Оксана Маркарова
Оксана Маркарова Урядовий портал

Маркарова пояснила, чому уряд не знижуватиме тарифи

  Читайте по-русски
  Наразі механізм встановлення цін на газ для українців є несправедливим, наголосила чільниця Мінфіну

  Міністр фінансів України Оксана Маркарова наголосила, що її відомство та уряд загалом виступають за впровадження ринкових цін на енергоресурси, зокрема – і на газ. Це, серед іншого, також є вимогою Міжнародного валютного фонду, зауважила Маркарова в інтерв'ю на телеканалі "1+1", передає finance.ua.

  "Питання в ринковому утворенні тарифів. Ціна на природні ресурси повинна відповідати їхній ціні. Якщо ціна на газ є ринковою, то уряд тим, кому треба допомогти – повинен допомагати через субсидії", – зауважила міністр.

  На її думку, механізм встановлення цін на газ для населення України наразі є несправедливим, адже він дозволяє платити за "комуналку" менше – як людям з низькими доходами, так і з високими.

  За словами Маркарової, МВФ вимагає запровадження ринкових цін на газ для населення, але підтримують прагнення Кабміну виплачувати грошові субсидії громадянам, для яких комунальні послуги є занадто дорогими.

  "Уряд працює над тим, щоб не щонайбільше 15% доходів сім'ї витрачалося на комунальні послуги", – уточнила вона.

  Нагадаємо, ще Іван Міклош у студії "Інформаційного дня" наголосив, що тарифи неможливо знизити, і "Зеленський це вже зрозумів".

  Попередній матеріал
  Тука прокоментував ініціативу "слуг народу" з обрізання пільг ветеранам АТО
  Наступний матеріал
  У Харкові на перехресті легковик протаранив карету "швидкої"
  Loading...