Брати Суркіси
Брати Суркіси Фото "Главком"

Київський апеляційний суд знову став на сторону Суркісів у офшорній справі проти "ПриватБанку"

  Читайте по-русски
  Суд залишив чинною постанову про фактичне стягнення з державного банку $ 259 млн на користь офшорних компаній, пов’язаних із сім'єю Суркісів

  Київський апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу Кабміну на рішення суду 2017 року про зобов’язання "ПриватБанку" обслуговувати депозити англійських компаній Суркісів. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на юридичного радника "ПриватБанку" Андрія Пожидаєва.

  Сьогодні, 10 червня 2020 року, Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на рішення Печерського районного суду Києва від 2017 року, яким державний "ПриватБанк" був зобов’язаний обслуговувати депозитні договори шести англійських компаній (CAMERIN INVESTMENTS LLP, SUNNEX INVESTMENTS LLP, TAMPLEMON INVESTMENTS LLP, BERLINI COMMERCIAL LLP, LUMIL INVESTMENTS LLP, SOFINAM INVESTMENTS LLP), пов’язаних із сім'єю Суркісів.

  Раніше Київський апеляційний суд залишив чинною постанову судді Печерського районного суду Підпалого про фактичне стягнення з державного "ПриватБанку" $259 млн на користь офшорних компаній, пов’язаних із сім'єю Суркісів.

  Тоді Кабмін, як власник "ПриватБанку", був залучений третьою стороною, що дало йому змогу подати відповідну апеляцію.

  Довідково: Суркіси намагаються довести, що вони не є особами, пов'язаними з ексвласниками "ПриватБанку", і на цій підставі скасувати конвертацію їхніх грошей у капітал "ПриватБанку" за процедурою bail-in. Загалом під bail-in потрапили гроші пов'язаних осіб (не тільки Суркісів) на загальну суму 29,4 млрд гривень.

  Справа Суркісів – одна з ключових щодо "ПриватБанку". Від неї залежить відновлення процесу щодо оскарження націоналізації установи.

  Зазначимо, справа супроводжується заявами про те, що на суди тиснуть, а представник Міністерства юстиції займає зовсім не позицію держави.

  Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2020 року за клопотанням державного виконавця Мін'юсту суддя Печерського районного суду Києва Підпалий, вирішуючи питання щодо роз'яснення ухвали про забезпечення позову шести офшорних компаній, пов'язаних із Суркісами, розгляд якого зупинено ще в 2017 роцістав на бік позивачів, тобто Суркісів.

  Попередній матеріал
  Європейська комісія перерахувала Україні 500 млн євро траншу
  Наступний матеріал
  На Закарпатті начальник обласної ДСНС часів Януковича повернувся на посаду
  Loading...

  "ПриватБанк" дозволив знімати готівку з картки через каси торгових закладів

  "ПриватБанк" поповнить держбюджет на майже 25 млрд грн

  "Коломойський ніколи не інвестував своїх грошей": бізнес-партнер олігарха розповів, як той купував активи в США за рахунок "Привату"

  Фурса: в українських судах Суркіси доводять, що не пов'язані з Коломойським, а в Лондоні – навпаки

  Злив паролів соцмереж не був би небезпечним, якби вони не збігалися з паролями у "Приват24" – експерт

  "АнтиКоломойський" закон ухвалено: як голосували нардепи та що буде далі – включення