"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

"ПриватБанк" поповнить держбюджет на майже 25 млрд грн

  Читайте по-русски
  Йдеться про 75% від усього чистого прибутку банку за 2019 рік

  Державний "ПриватБанк" перерахує до держбюджету України 24,457 млрд грн чистого прибутку, що був зароблений у 2019 році. Таке розпорядження ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні 20 травня, передає "Інтерфакс-Україна".

  Йдеться, що зазначена сума становить 75% від усієї отриманої банком у вигляді чистого прибутку. Відповідний норматив щодо відрахування частини прибутку держпідприємств до бюджету уряд затвердив для банку ще наприкінці квітня.

  Решту фінансового ресурсу спрямують на покриття збитків минулих років – 6,522 млрд грн (20%) та в резервний фонд – 1,63 млрд грн (5%).

  Як повідомляв 5.UA, 13 травня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому так званий "анти-Коломойський" законопроєкт № 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, який не дозволить повернути "ПриватБанк" Ігорю Коломойському.

  Довелося застосувати особливу процедуру розгляду в другому читанні законопроєкту, адже депутати внесли до закону рекордні 16 тис. правок. Ухвалення цього закону – одна з вимог МВФ для надання Україні доларового траншу.

  Документом пропонується вдосконалити регулювання діяльності банків, зокрема шляхом надання Національному банку необхідних інструментів впливу в цій сфері.

  Попередній матеріал
  Ситуація на Донбасі: окупанти застосовують міномети та СПГ, під Мар'їнкою працював снайпер
  Наступний матеріал
  На Тернопільщині 90-річна жінка одужала від COVID-19
  Loading...