Засідання Кабміну
Засідання Кабміну www.kmu.gov.ua

Кабмін схвалив проект держбюджету

  Доходи держбюджету 2018 збільшені на 36 млрд грн

  Підготовлений до другого читання законопроект про державний бюджет на 2018 рік передбачає доходи в сумі 913 млрд грн порівняно з 877 млрд грн у початковій редакції проекту. Доопрацьований законопроект №7000 оприлюднено на сайті Верховної Ради, повідомляє Liga.net.

  Порівняно з попередньою редакцією документа, доходи загального фонду держбюджету збільшено на 28,1 млрд грн, до 839 млрд грн, спеціального – на 8,4 млрд грн, до 73 млрд грн.

  Додаткові витрати передбачено забезпечити за рахунок збільшення дохідної частини бюджету, зокрема: за рахунок перегляду макропрогнозу Мінекономрозвитку – 11 млрд грн; коштів НБУ – 1,7 млрд грн; надходжень від впровадження 4G – 6,3 млрд грн; частини чистого прибутку за рахунок зростання економічних показників держпідприємств, а також встановлення базового нормативу відрахувань чистого прибутку на виплату дивідендів в розмірі 75% для НАК Нафтогаз України – 13,4 млрд грн; конфіскованих коштів і коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного і пов'язаного з корупцією правопорушення – 4,7 млрд грн.

  Крім того, для оптимізації структури витрат на 2018-й рік було здійснено перерозподіл за окремими бюджетними програмами, зазначається в пояснювальній записці до законопроекту.

  У новій редакції держбюджету на 2018-й рік передбачається виділення 15,9 млрд грн на пільги і субсидії населенню для оплати послуг ЖКГ, 2,9 млрд грн – відрахування до Державного фонду регіонального розвитку (при загальному обсязі фонду в 6 трлн грн).

  900 млн грн планується виділити на придбання авіаційної техніки для МВС.

  На придбання авіатехніки для ГСЧС передбачено 400 млн грн.

  Оплата освітньої субвенції студентам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації державної та комунальної власності – 892 млн грн.

  327 млн грн передбачено виділити на оновлення матеріально-технічної бази вищих навчальних закладів III-VI рівнів акредитації.

  787 млн грн планується виділити на державну цільову науково-технічну космічну програму.

  Також передбачено підвищення рівня вторинної і третинної ланки медичної допомоги за рахунок медичної субвенції в 798 млн грн.

  Розмір мінімальної заробітної плати в оприлюдненому законопроекті встановлений на рівні 3723 грн.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Попередній матеріал
  Російських найманців відправили з України і Сирії до Судану
  Наступний матеріал
  Саакашвілі за гроші Курченка хотів захопити владу в Україні – Луценко
  Loading...

  "На низькому старті": хто з нардепів виступає проти Держбюджету-2018

  Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018: які пріоритети

  Засідання Кабміну щодо Держбюджету-2018 – відео

  Порошенко підписав зміни до Держбюджету-2017: на що піде більше коштів

  Лише 12% міських бюджетів в об'єднаних громадах є збалансованими – Асоціація міст України

  5 канал - трансляція наживо